2752
2734

وااای خواهرلباس کم بگیر تجربه کردم میگم من تا۷سالگیش مادرم گرفته بنده خدا ولی بعضی یابرازمستونه بزرگه یاتابستون گشاد سعی کن کم بگیری هرماه سایز و اندازه خودش لباس تهیه کنی

ماه های اول سرهمی بگیر مخمل حداقل تا اردیبهشت ماه سه دست بگیر چون تند تند کثیف میشه بایع دست هم نخی کامل نوزادی خارجی میگیری سایز صفر واگ ایرانی میگیری سایز یادو

من خارجی گرفتم تا۸ماهگی دخترم سایزصفر وپوشوندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی سایز صفرش خیلی بزرگ بود ک تا ۸ ماهگیش شد؟ نبابا ۷سال خیلی زیاده من نهایت تا دوسالگی بگیرم اونم مثلا یکی دودست اضاف  .اصلش تا یکسالگیه بقیش ک هم سلیقع عوض میشه هم اندازه بچه رو ادم نمیدونه . نمیدونم چرا مد میکنن تا ۷سالگی اخه🙁

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍