2752
2734
عنوان

سوتی ناجور من امشب جلو نامزدم که خداروشکر نفهمید(+اسکرین شات😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 97195 بازدید | 310 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم چن سال اپیلاسیون کردی کم نشد.!؟؟منم خیلی پرمو ام.اپی میکنم .کمترشده باز زود پرمیشه.میخوام برم ...

کمتر که نشد هیچ بیش‌تر و بلند تر می‌شد 

یعنی فکر کن بعضی وقتها دو سه ماه از تنبلی انجام نمیدادم پاهام سیاه می‌شد از موی زائد

من به خاطر تخمدانای پای کیستیکم موی زائد متاسفانه زیاد دارم. لیزر هیچ ضرری نداره انجام بده راحت میشی

انسانم آرزوست
استارتر منم فوق العاده پر مو هستم و پاهام از پایین تا بالا پر از موی زائد و مشکیه طوری که اگه نزنمشو ...

تو که تجربه ی لیزر داری من از بس از روی تنبلی پاهامو با ژیلت زدم موی زائد و نقطه های سیاه روی پاهام ظاهر شده حتی اگه کاملم اپیلاسیون کنم بازم این نقطه های سیاه نمیره و هس اصلا خیلی پوست پام خراب شده.بنظرت لیزر اینا رو هم درست می کنه؟؟

مامان محمد باید بیشتر طبیعی بود باموها ور رفتن باعث زبری مو و خشنی پوست میشه موافقی عزیز

😅😅😅 بله موافقم . منم همیشه اصلاح شده ام😕😕😕 فقط بعضی وقتا طرح قلب و یه تیر از وسطش رد میکنم 😅😅 یا طرح های مختلف😑

سلام عزیزم منم رو شکم و سینه هام موهای زائد ریز دارم مجردم ولی از الان تو فکر از بین بردنشونم همش اپ ...

بار اول شش جلسه هر ماه باید بری بعد از شش جلسه هر شش ماه یه بار یک جلسه میری و یه شوک دوباره وارد میکنن

انسانم آرزوست
تو که تجربه ی لیزر داری من از بس از روی تنبلی پاهامو با ژیلت زدم موی زائد و نقطه های سیاه روی پاهام ...

برو لیزر همه موهای پاهاتو از ریشه میسوزونه

من کلینیک لوتوس کرج میرم دیروز که رفتم آخرین مدل دستگاه الکساندرایت خریده بودن فوق العاده خوب بود

چون با هر شوک دستگاه مثل اسپری آب میپاشید و اصلا درد نداشتم

بعد سه چهار ماه پوستت مثل آینه صاف میشه‌

اگه کرجی برو کلینیک لوتوس تو جهانشهر بلوار جمهوری

انسانم آرزوست
2706