2752
2734
عنوان

سوتی ناجور من امشب جلو نامزدم که خداروشکر نفهمید(+اسکرین شات😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 97189 بازدید | 310 پست

من که با پاهای پشمی شورتک میپوشم شوهرمم بهم میخنده میگم خداروشکر موهام کمه و بورم وگرنه باید خداتومن میدادم برا لیزر و اپیلاسیون همه دوستام اینکارو میکنن  اونم به پشمای بور پام افتخار میکنه😂😂😂 البته همچین بورم نیستا یچیز میگم اونم باورش میشه 

خب یه وقت هایی ادم نمیتونه شیو کنه به هر دلیلی

حالا شب زفافش از اتاق فرار کرده بود میگفت بمن میگه بیا بی تربیت بازی  😲😲

واااای خدا یعنی با این پستت از خنده غش کردم🤣😂😂😂😂😂

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هیچ مردی به گیجی شوهر من‌ نیست.

یه مدت طولانی ابروهامو فقط تمیز میکردم بعد از چندین‌ مدت رفتم ارایشگاه ابروهامو کامل برداشتم و مداد کشیدم کلی شیک و پیک کردم وقتی شوهرم اومد خونه گفتم اگه  گفتی چه تغییری کردم گفت ای شیطون موهاتو کی رنگ کردی🙂🙂🙂

کلا دیگه بعد از اون ازش نا امید شدم😂😂😂😂

دیده فقط نمیدونه شما منظورت چیه و ب چی شکر شکر میکنی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

اولا که محاله نامزدت ندیده باشه

تو برو دماغتوعمل کن بعدازیکماه جلوش ظاهرشو اصلانمیفهمه ولی یه دونه مو رو پاتومیبینه به روت میاره

مردافقط تواین مورد تیزن البته دررابطه باهمسرشون😊

دوم اینکه اصلادیده باشه

مگه چی میشه

اینکه همیشه آدم بایدتمیزباشه واینا حرفی توش نیس

ولی حالاگاهی ام پیش بیادوببینن اصلااااااا مهم نیس

حالامثلاخودشون خیییییلی بلورن!!!!

حتی اگه بعدابه روت آورد بگو خب چیز غیرعادی بوده مگه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

😂😂😂

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

وای عاشق این اداهای نامزديم😍 خواهرم پشم یه چیز طبیعیه خودتو اذیت نکن دیگه نامزدت هم باید بهش عادت کنه اگه بهش  توجه کنی اونم روش حساس میشه ولی نمیدونی وقتی یه مدت پشمکى باشی بعد برى اپيل زندگی چقدر شیرینتر میشه این لذتو پشمکايى مثل من فقط تجربه میکنن