2733
2734

نمیدونم فکرنمیکنم..

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏

بستگی داره چه درجه ای از اوتیسم داشته باشه اگه شدید باشه شاید تا حدی هرچند اکثرا اوتیسم متوسط دارن که با کار درمانی از سن کم خیلی بهتر میشن 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

لیست بهترین فوق تخصصهای اوتیسم در تهران

تبریک به خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان که دراین لیست نفر سوم هستند

دوستان ایشون در تشخیص اوتیسم و راهکار های درمان بینظیرند.

https://www.drsosha.com/مقالات-مجله-پزشکی-و-سلامت/pediatrician-for-autism-in-tehran/

2728
2738
پسر منم مبتلا هستش فعلا یک دارو گیاهی مصرف میکنه خیلی بهتر شده خداروشکر

سلام پسر شما سطحش چه جوریه چند سالشه کلام داره 

توی دستشویی مستقله 

پسر من ده شد کلام ندارن مستقل هم نیست

میشه بگین از چند سالگی بچتون متوجه شدین؟چ علائمی داشت؟

فرزند من اوتیسم نیست دیجیتال بی بی هست،در فقر محیطی بزرگ شده و دائما دستش موبایل بوده، از زیر یکسالگی عاشق موبایل بود.منم شاغل بودم از سهسالگی مهد گذاشتم اونجا چون موبایل نداشت وداشت به محیط اطرافش کنجکاو میشد واسه همین به وسایل مهد که،دست می‌زد با خشونت مربیا مواجه میشد و دچار اضطراب شدیدی شد

2706