2733
2734

جاریم تا مادرشوهر اینارو شام دعوت میکنه خونش یا کاری براشون انجام میده شوهرم هی راه میره میگه بم.منم فقط میگم آها باشه یا مادرشوهرم هی بمون میگه. بعد اگه همین جاریم 10روز مادره خودشو بیاره خونش شوهرم میفهمه ولی صداشو در نمیاره یا من اگه بگم چیزی همش انکار میکنه. فقط میخواد بگه داداشم و زن داداشم دور خانوادمو مامانمم فقط. مثلا یه چیزایه گرون واسه مادرشوهرم ميخره سوغاتی و من میدونم برای مادر خودش چندبرابرشو ميخره ولی شوهرم اونو انکار میکنه ولی واسه مادرشوهرمو هی میگه. منم محبت دارم بهشون به انداره ولی مگه زندگی میدون رقابت و مقایسس

از یه طرفی جاریم باید هواشونو خیلی داشته باشه چون شوهرش بقدری کارای مادر زنش اینارو میکنه و خرجشون میکنه  که اگه جاریم کاری برای مادرشوهرم اینا نکنه صدای شوهرش درمیاد. مثل شوهر من نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مشکلم اینکه هی انکار  میکنه کارایی که برادرشوهرم برا مادر زنش میکنه حتی بیشتر از مادر خودش

بگو خود جاریت گفته.من اینجوری تمومش کردم.😄.البته واسش زیاد خرج میکنن و بالا میندازنش من همینو سپر کردم.یه سپر پیدا کن که نتونه انکار کنه

2738
ي گوشتو بكن در اونيكيو دروازه

یعنی یه دونه تاپیکم از زیر دستت در نمیره ها😄

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

وای به منم میگف.حالا جاریم مرغ آبکی میذاش جلوش من دومدل غذا.حالا این خوبه وای عروس اولیم هرچی میخواد بخره از من اجازه میگبره بخواد فامیلاشو دعوت کنه از من اجازه میگیره.یه گوشت در باشه یکی دروازه.شوهرتم حرف زد بگو ببرشون رستورات 

هیچی  

حالا خوبه شوهرت میگه تو ،منه بیچاره مادرشوهرش مدااااام میگه رفتیم خونشون ایدقدررررزحمت کشید اینوپخت اینوفلان کرد ،چمیدونم مهمونی داشتیم اومد همه کاراروکرد اینوپخت اونوپخت ،من همیشه کمک احوتلشم ها ولی موقعه هوایی که نیستم یانمیرم همش به رخ می‌کشه کاربقیه رو منم فقط نگاه میکنم میگم دستش دردنکنه 

وای به منم میگف.حالا جاریم مرغ آبکی میذاش جلوش من دومدل غذا.حالا این خوبه وای عروس اولیم هرچی میخواد ...

والا بخدا یه مدت اونقد کمک حال مادرش شدم اصلا الان مگه یادش میکنه؟ آخرین باری که جاریم براش شوکولات بخررو یادآوری میکنن به من هم خودش هم مادرش 😂

2706