2737
2734
عنوان

خسته شدم بچه ها

166 بازدید | 10 پست

یه ماه دیگه عروسیمه .شوهرم صب تا شب درگیر کارای خونس 

همش اونجاست 

خیلی ادیت میشم 

خیلی کم میبینیم همو 

منم خسته شدم دیکه 

جای اینکه شاد باشم همش کلافم 

میخوام هرچه زودتر تموم شه این روزا .

دیشبم باهاش قهر کردم 

میدونم اونم خستس .ولی کم اوردم دیگه

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشبحالت کاش منم الان عروسیم بود

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
ای بابا طاقت بیار یه ماه که چیزی نیست من دو سال و هفت ماه عقد بودم‌دیگه آخراش حالم از ریختش بهم میخو ...

منم یک سال و دوماهه عقدم حالم دیگه از همهههه چیز بهم میخوره .گاهیم از نامزدم

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

نزدیک عروسی همینه عزیزم.کارا زیاده و آدم کلافه میشه،سعی کنین همو درک کنین و تو انجام کارا بهم کمک کنین

خوشبخت بشی خواهرگلم💜💜💜😍😍😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2738
منم یک سال و دوماهه عقدم حالم دیگه از همهههه چیز بهم میخوره .گاهیم از نامزدم

دیگه چاره ای نیست انقدر عجله میکنه آدم برای عروسی بعد میری خونت میبینی هیچ خبری نیست دلت برای روزای عقد تنگ میشه😢😢😢

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

گلم عادیه 

من تقریبادوماه ونیم  پیش عروسیم بود،نزدیکای عروسی همینجوره.

خودت رو نگران نکن .

خوشبخت بشی عروس خانم

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
دیگه چاره ای نیست انقدر عجله میکنه آدم برای عروسی بعد میری خونت میبینی هیچ خبری نیست دلت برای روزای ...

ادم خونه خودش باشه ارامش بیشتری داره فکر کنم 

تو خونم همه رو اعصاب ادمن