2737
2734
عنوان

سوال سوال

85 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان

اگه گرافیک پیام نور بخونم میتونم برا ارشد دانشگاه دولتی بخونم ؟منظورم اینه امیدی ب قبولی هس البته اولو اخر به خودم بستگی داره ولی میخام بدونم سرسری درس میدن ک سخت باشه قبول شدنش،

پیام نور خوبه ؟

اصلا از طریقش میشه دولتی رف با توجه به دانشگاهش؟

کسایی ک اونجا درس  خوندید استاداش خوب بودن🤔میگن تند تند درس میدن  و همینجور الکی درسته؟

به امید روزای خوب...

همون دولتیشم قبولیتون تضمینی نیس

تو خط سوم ج خودتونو دادین

ضمنا طرف آزاد خونده

تخصص قبول شده

یکیم بوده تیپ یک خونده

تخصص قبول نشده

پتانسیل و ظرفیت و اراده دانشجو مهمه ن دانشگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه ممکنه فرق داشته باشه😕

واه تو سراسری هم باشی منابع ارشد رو تو لیسانس نمخونی که مشابهش میخونی 

حالا اینکه پیام نور به سراسریه.پیام نور کتاباش مختص خودشه فقط.تو حالا چرا الان نمری سراسری بخونی نشستی وسه چهار سال دیگت فکر می کنی خخ

واه تو سراسری هم باشی منابع ارشد رو تو لیسانس نمخونی که مشابهش میخونی  حالا اینکه پیام نور به ...

نمیتونم پشت کنکور بمونم 

اطلاعی نداشتم فکر میکردم یکی ان کتاباش

بعدم انسان باید اینده نگر باشه😊

به امید روزای خوب...
2738
واه تو سراسری هم باشی منابع ارشد رو تو لیسانس نمخونی که مشابهش میخونی  حالا اینکه پیام نور به ...

نمیتونم پشت کنکور بمونم 

اطلاعی نداشتم فکر میکردم یکی ا ن کتاباش

بعدم انسان باید اینده نگر باشه😊

به امید روزای خوب...
نمیتونم پشت کنکور بمونم  اطلاعی نداشتم فکر میکردم یکی ان کتاباش بعدم انسان باید اینده نگر باش ...

اهان گفتم حالا شاید حوصلت نمشه .میخای اینجوری توجیح کنی خودتو که ارشدو میرم سراسری خخخ