2737
2734
عنوان

ی لحظه بیاید لطفااااااا😭😭😭😭😰😰.چ خاکی ب سرم بریرم😭😭😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 83 پست
دوست خوبم نگران نباش از شامپو استفاده کن وسایلاتو جدا کن میره

عزیزم شامپو هم زدم ولی رشک با هیچی از بیننمیره😭😭😭😭

به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شونه اي ک  دندون خيلي ريز داشته باشه استفاده کن.قبلش موهاتو چرب کن با روغن زيتون بعدشونه کن.روز ...

شونه ساده یا شونه فلزی؟

سرکه هم زدم .خیلی از نذم کننده شنیدم ولی با شونه پلاستیکی در نمیاد.واس همین گفتم ببینم کی شونه فلزی ...

ما اونم گرفتیم ولی متاسفانه اخراش گرفتبم ولی فرق نداره همون شدنه ریز شامپو مخصوص خوبه

2728
عزیزم از کجا گرفتی شاغلی؟

ن بابا منه بیچاره از پسرخالم گرفتم.رفته بودن مسارفت سویت گرفتن.ازونجا کرفته.منم متکایی ک زیر سرش گذاشته بودم و زیر سرم گذاشتم گرفتم

2740
ما اونم گرفتیم ولی متاسفانه اخراش گرفتبم ولی فرق نداره همون شدنه ریز شامپو مخصوص خوبه

ازین شونه های لیندا گرفتی؟جواب نداد،؟

[QUOTE=72371595]شونه ساده یا شونه فلزی؟[/ فلزيم باشه خوبه.من پلاستيکيشم ديدم تو مغازه ها.خيلس دندون ...

ازین پلاستیکیا چند تا دارم ک تو شامپوشم هست ولی فایده نداشت

رشک .شپش نیس تو سرم

ببین یه لوسیون دای لیس بگیر از داروخانه بگیر و شب بزن به کل موهات و صبح موهاتو با نرم کننده فراوون بشور و با شونه فلزی دندونه ریز شونه کن(لوسیون دای لیس باشه نه نایلیس)...این دای لیس هم اگه شپش باشه میکشه و هم تخم رو میکشه تا دیگه شپش نشه

بعدم به یه نفر بگو بیاد موهاتو کوچولو کوپولو جدا کنه و با سرکه شونه کنه (سرکه و یکن آب رو گرم کن)...بعدم هچی موند با ناخن دراره ویا فقط همون شاخه ای که رشک داره رو با قیچی بچینه

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2706