2733
2734
عنوان

تشخیص جنسیت از روی سونوی ان تی

253 بازدید | 19 پست

سلام قبلا یه تاپیک با همین محتوا زدم اما کسی جوابمو نداد گفتم دوباره شانسمو امتحان کنم ایا کسی از شما خانمها میتونه از روی عکس سونوی ان تی جنسیتو تشخیص بده ممنونم میشم راهنماییم کنید البته من خیلی عجولم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم رفتم غربالگری اول گفت مشخص نیست ولی ممکنه دختر باشه.نمیدونم درسته حرفش یا نه.

به منم گفت مشخص نیست ولی شاید پسر باشه قلبم ریخت آخه من یه پسر دارم وعاشق دخترم فقط بخاطر دختردار شدن دوباره باردار شدم البته با اطمینان نگفت منم امیدوارم توی سونوی بعدی که اصلیه بهم بگه دختره ودلم میگه دختره میخواستم ببینم کسی تجربه ایی داره از عکس سونو تا منو امیدوار کنه 😁

به منم گفت مشخص نیست ولی شاید پسر باشه قلبم ریخت آخه من یه پسر دارم وعاشق دخترم فقط بخاطر دختردار شد ...

میگن تشخیص پسر بدون خطاست معمولا.ولی دختر اشتباه زیاد میشه.الان ک اصلا مشخص نیست.دلتو بذار کنار دل من دارم روز شماری میکنم ببینم چیه برم سیسمونی بخرم

میگن تشخیص پسر بدون خطاست معمولا.ولی دختر اشتباه زیاد میشه.الان ک اصلا مشخص نیست.دلتو بذار کنار دل م ...

خیلیها بهشون گفتن پسره بعدا گفتن اشتباه بوده دختره چون توی ۱۲ هفته اصلا جنسیت معلوم نیست فقط از جمجمه واین چیزا تشخیص میدن که احتمال خطاش زیاده

آخه هرجا میخوندم نوشته بود چپ دختره امیدوار شدم😥

آخی عزیزم ایشالا سالم باشه بعد اون چیزی که میخوای باشه

ولی منو دوستام که دخمل بارداریم همشون سمت راستن

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
2706