2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوری پختی

سیب زمینی هم اینطوری برش دادم و تابه رژیمی (تابه دوطرفه)باروغن چرب کردم و سیب زمینی هارو چیدم و به مدت نیم ساعت با دربسته و شعله پخته شد طعم عالی داره حتما امتحان کنید . میشه بهش پنیر پیتزا و سس قرمز هم زد خیلی عالی میشه 

مرغ حلزونی : سینه مرغ رو به صورت نواری بریدم رول کردم نمک و فلفل زدم بعدم داخل تابه  سرخ کردمشون .

صلوات
2740

چه بامزست فکر کردم میگو تو سیخ ها هست

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
سیب زمینی هم اینطوری برش دادم و تابه رژیمی (تابه دوطرفه)باروغن چرب کردم و سیب زمینی هارو چیدم و به م ...

سیب زمینی رو اینجوری یادندارم چ جوریه

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2706