2737
2739
عنوان

سوْال شرعي

353 بازدید | 39 پست

دوستان اگه كسي غسل جنابت گردنش باشه و انجام نده همون حين عادت ماهيانه بشه بايد چكار كنه؟غسل جنابت رو انجام بده يا قبول نيست؟ممنون ميشم كسي اطلاعي داره كمك كنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرجعت ببین چی میگه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
مكارم

اشکال نداره برو غسل کن قبول اما بعضی مراجع قبول نمیکنن

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

امام و رهبری میگند اینجا غسل جنابت صحت نداره.بعد از پاک شدن از حیض باید غسل جنابت کنه.اما بقیه مراجع میگند که میتونه غسل جنابت رو حتی در زمان حیض هم انجام بده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706