2737
2739

سلام دوستان

من تقریبا سه چهار روزه یکی از سینه هام نسبت ب دیگری سفت شدع انگار داخلش پره ولی این یکی معمولیه خیلی نگرانم میشع اگ چیزی میدونین راهنماییم کنین :؟ 

دكتر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دكتر

سرعت عملت تو حلق ترامپ هر جا میرم اول تو رو میبینم😐

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738

برو دکتر عزیزم  معاینت کنه... چی بگیم الکی نگرانت کنه...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
یکیش سفت بود مال تو ؟

اره

تا چن روز يكي سفت بود

معمولا هم طرف راستي

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

ان شالله كه طوريت نيس عزيزم.واقعا هزينه ها زياده من سرما خوردم صدام كامل گرفته ديشب رفتم درمونگاه پول داروهام شد ٧٥ هزار!!!گفتم مگه چي نوشته دوتا قرص سرماخوردگي ديگه اينحرفارو نداره كه..خيلي غصه خوردم از وضع مملكت😓😓 

ان شالله كه طوريت نيس عزيزم.واقعا هزينه ها زياده من سرما خوردم صدام كامل گرفته ديشب رفتم درمونگاه پو ...

اخی عزیزم اره واقعا هزینه ها زیاده ادم نمیخاد بره دکتر اصلا

2706