2733
2734
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست
اخه ساید کوچیکه بعدم الان دو قلو ها خیلی خوشگلن تو ظاهر اونقد فرقی با ساید ندارن جابه جاییشونم راحت ...

نه جدا جدابهتره میخای یه عمراستفاده کنی

زندگی مثل پیازه هرورقی بزنی اشکتودرمیاره💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب، پس چیزی نمونده واسه تو، الان خانما بهم نپرین، منظورم سنگین هاس

عزیزم خیلی خورده ریزه هست ک به چش نمیاد

ولی عاره تیکه های بزرگ گاز و ظرفشویی و اینا میمونه واسم😁

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤
مشهدم عزیزم اینجا معمولا همه همین تیکه هارو میگن بعدم سطح هردو خونواده بالاس من مهریم ۳ دنگ یه ...

مشهدیا که خیلی جهاز میدننن عجیبه همشم دختر میده خیلی ام تجملاتین مثل اصفهان منم همینه مهریه ام ولی وقتی میخواست خونه بخره بنامم نکرد اینا همش حرفه همه جهازم خودمون خریدیم ساید بهتره بنظرم 32 فوتش البته که جادار باشه دوقلو خیلی جا میگیره یخسازم نداره اگه خونه دارین که بحثش جداس

2728
2740
مشهدیا که خیلی جهاز میدننن عجیبه همشم دختر میده خیلی ام تجملاتین مثل اصفهان منم همینه مهریه ام ولی و ...

مام خیلی جهاز میدیم نه اتفاقا من که اطرافم کمن کسایی که کل جهازو دختر ببره

خونه باید قبل از عروسی بخره و ۳ دنگشو بزنه به نامم

مام خیلی جهاز میدیم نه اتفاقا من که اطرافم کمن کسایی که کل جهازو دختر ببره خونه باید قبل از عروسی ب ...

باریکلا چه بلد ماکه الان 4 ساله مستاجر بودیم کقتی ام خواست بخره قشنگ زد زیرش اینجا که قانونی نداره مهریه همش الکیه مگر اینکه دیگه خودشون ادمای ساده و خوبی باشن 

پس با این تفاسیر که از خودت و خانواده شوهرت میکنی یخچال فريزر رو بوش بردار یا برو نمایندگی مدل های مختلف داره الجی و سامسونگ در حد متوسطه برای شما

و خداوند "سر" را آفرید تا روی گردن باشد نه در زندگی دیگران 😏
بد بخت به داماد همه رو که اون خرید یه فرش و کمی چینی و قبلمه و چندتا وسیله برقی رو فقط شما میخرین

به حرف کمه اما وقتی میری واسه خرید خیلییییی زیاده

جارو، بخار شو، ظرفشویی، غذاساز ،گاز مایکروفر چرخ گوشت چرخ خیاطی ابمیوه گیری اتو معمولی اتو پرس میکسر سرویس چینی و بلور و آرکوپال وووووووو

خیلیهههه تازه من همه ظرفامو جوری میگیرم که ۲۴ نفره شه

مثلا یه ۱۸ نفره یه ۶ نفره

من هر جا میرم بهم میگن اینو بردار قیمتش مناسبه ولی میترسم بد در بیاد    

به نظر من ریسک نکن عزیزم یه مارک شناخته شده بردار

2706