2737
2734
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سايد الجي دارم خيلي خوبه البته من يازده سال پيش خريدم الان نميدونم به كيفيت گذشته اش هست يا نه؟

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2728

ما که رسم داریم وسایل بزرگ رو داماد بخره، وسایل کوچیک هم با مادر عروسه(هرچند بازم نصف نصف میشه) 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738
ما که رسم داریم وسایل بزرگ رو داماد بخره، وسایل کوچیک هم با مادر عروسه(هرچند بازم نصف نصف میشه)  ...

اره ماهم همین رسم روداریم والا هزینه جهیزیه ام ازهزینه جهیزیه همسرم بیشترشد چون دخترخیلی ریزداره 

زندگی مثل پیازه هرورقی بزنی اشکتودرمیاره💜
خوب این ک شد تقریبا کل جهیزیه😁

نه کجا کل جهیزیس عزیزم من سرویس چینی و آرکوپال و سرویس قاشق چنگال و ... برداشتم حدود ۱۵ تومن شد کلی خورده ریزه هس ک به چش نمیاد اما خیلی قیمتشونه

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤
بیچاره داماد چه شهری هستین اینکه همش شد پس عروسی و خونه و خرج خونه رو کی میده فکنم داماد یا خانوادش ...

مشهدم

عزیزم اینجا معمولا همه همین تیکه هارو میگن

بعدم سطح هردو خونواده بالاس من مهریم ۳ دنگ یه آپارتمان و ۳۱۳ تا سکه هم هس خرج عروسی هم با داماده😁

میشه واسه حاجت منم یه صلوات بفرستین؟؟🙈❤
مشهدم عزیزم اینجا معمولا همه همین تیکه هارو میگن بعدم سطح هردو خونواده بالاس من مهریم ۳ دنگ یه ...

سلام همشهری بچه کدوم بالایی سه دونگ دمت گرم 

زندگی مثل پیازه هرورقی بزنی اشکتودرمیاره💜

من دوقلو یخساران دارم لباسشویی اسنوا و سایر وسایل برقیم همه مارک دلمونتی ال ای دی و جاروبرقی هم ال جی 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2706