2737
2734
عنوان

قرص سایتوتک برای سقط اگه تجربه دارین ممنون میشم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2162 بازدید | 55 پست
من اصلا سونو ندادم بنظرتون ی برم سونو که مشخص میشه این قرصا سقطش کردن یا نه؟

زوده برا سونو یکم تقلا کن بپر بالاپایین طناب بزن ولی بعید بیفته فقط افتادی توخونریزی 

ببخشید اینومیکم شوهرت فقط پول قرص داده شما هم بایددرد بکشی هم ازنطرروحی ناراحت باشی 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا سرزنش میکنین خوب نیست ادم تا چیزی نمیدونه الکی قضاوت کنه دارم میگم ناخواسته باردار شدم ما یه پسر ...

به سرزنشا اهمیت نده عزیزم بعضیا اصلا درک ندارن هر کاری به صلاحته همونو انجام بده بچه ای که شرایط نگهداریش رو نداریم بهتره به دنیا نیاد که بعدا عذاب بکشه

2731

ببین درک میکنم ولی هرکی این کارو کرده مشکل تو زندگیش پیدا شده از بعد سقط اجباری خدا کمکت کنه همسرت راضی بشه نگهش داری خواب نما بشه گناه 

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...

چقدر گرون خریدید قرص رو .من ورق ده تایی قرص اصل رو از ی ماما باقیمت مناسب گزفتم.خودش روش مصرف هم میداد وبا حوصله هم موقع مصرف باهام درتماس بود.قرصشم نشون متخصص دادم و اصل بودنش رو تایید کرد برام ارسال کرد مشهد و برام خیلی اعتماد سخت بود اول پول بدم بعد برام ارسال کنن ولی دلو زدم ب دریا و واقعا ارسال کردن و کارشون عالی بود.شمارشونو میذارم برای کسی مشکل منو داشت سرگردون نشه 9385283917

من سایتوتک اصل رو از این شماره تهیه کردم (09۳۸۵۲۸۳۹۱۷)تایید دکتر زنانم بود و از این لحاظ مطمئن بودم 

روند شروع خونریزی حدودا 5 الی 6 ساعت طول کشید و بعد از اون درد و همه علائمم خوب شد 

تاکید پزشکم روی اصل بودن قرص بود و این که به هیچ وجه از دلالان این قرص رو نخرم 

حین مصرف مایعات شیرین میخوردم و خیلی تحرک داشتم پله بالا پایین میرفتم تا این که به خونریزی و دفع لخته افتادم 

خونریزی 4 روز بود که فقط روز اول و دوم یه مقدار شدید بود و بعد اون کمتر شد 

یک هفته بعد سونوگرافی واژینال  انجام دادم که مطمئن بشم که خداروشکر کامل تخلیه شده بود 

اگر تصمیمت برای انجام این کار قطعیه خب قرص بهترین روشه به شرطی که اصلشو تهیه کنی وآمپول اصلا خوب نیس خطر و عوارض زیادی داره و این قرص هایی که پشت مشکی هستن رو نخری چون گفتن 100 درصد تقلبیه و عوارض داره 

با شماره ای که دادم تماس بگیر میتونی قرص اصل رو ازشون تهیه کنی 

امیدوارم مشکلت حل بشه

2738