2733
2734

بچه ها من زیر شکمم تیر میکشید دکترم گفت شاید عفونت داری!ولی علایمی ندارم بجز ترشح کرمی که همه میگن تو بارداری طبیعیه!!و سوزش دارم اونم خیییلی کم که نمیدونم بخاطر اینکه زیاد دستشویی میرم د دستمال میکشمه یا عفونت

ولی در کل  علایمش چیا هست 

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بارداری بهتر چکاپ بدی.نی نی حالش خوبه؟ 

چکاب چی؟اره سونو رفتم مشکلی نبود

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗
2731
خوب دکتر باید معاینه کنه من بع دفعه این جوری بودم فقط سوزش پماد داد

اخه فک نکنم تو بارداری چکاب کنن

چکاب چی؟اره سونو رفتم مشکلی نبود

خب خدارو شکر.اخه علایم هر کسی یه جور ولی چون دکترت گفته عفونت برو چکاپ بده ممکنه به نی نی سرایت کنه.دستمال و مگه سفت میکشی.ازمایش خون منظورمه بعد واسه درمان اقدام کن.اب و جوش شیرین واسه عفونت خوبه ولی بارداری نمیدونم.من ازمایش ادرار دادم ندادی؟

خب خدارو شکر.اخه علایم هر کسی یه جور ولی چون دکترت گفته عفونت برو چکاپ بده ممکنه به نی نی سرایت کنه. ...

قبل بارداری یعنی اوایل بارداری دادم مشکلی نبود..

2738