2737
2739
عنوان

هاله بی بی چک

713 بازدید | 27 پست

سلام دوستان

من دیروز عصر بی بی چک زدم مارک مدیکور. خط T سفید شد. منم گذاشتم پای منفی بودن

الان برا نماز بیدار شدم رفتم نگاش کردم دیدم هاله داره

بنظرتون قابل اعتماده؟؟قبلنا هیچوقت هاله نداشت حتی بعد از دوروز. یعنی همیشه منفیش تا اخر منفی بوده

عازم کربلا هم هستن. میشه بگید بهش اعتماد کنم یانه؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امروز دوباره بیبی بزار

نمیدونم برم آز بدم یا دوباره بی بی چک😕

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
يمي ديگه بگير قبل صبحانه امتحان كن

بی بی چک ندارم

همینجور یدونه گرفتم که قبل از سفر با خیال راحت دارو و امپول استفاده کنم

مطمئن بودم منفی میشه

[QUOTE=72313423]نمیدونم برم آز بدم یا دوباره بی بی چک😕[/QUOTE

☺به دلت رجوع کن ببین اون چی میگه 

ولی من میگم آزمایش درصد خطای کم تری داره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
[QUOTE=72313423]نمیدونم برم آز بدم یا دوباره بی بی چک😕[/QUOTE ☺به دلت رجوع کن ببین اون چی میگه&nbs ...

خستم از جواب منفی شنیدن😔

2738
برو يكي ديگه بگير

😔😔

من موندم چراهمون موقع تایه ربع بیبی چکاتونو چک نمیکنید؟؟؟تعجب میکنم خیلیارودیدم میگن گذاشتیم یه جابعدرفتیم نگاه کردیم هاله داشته.خب یه ربع کنارش وایستیدتامطمعن بشید.جواب بیبی چک تا15دقیقه قابل اعتماده بعد دیگه مهم نیست.

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
من موندم چراهمون موقع تایه ربع بیبی چکاتونو چک نمیکنید؟؟؟تعجب میکنم خیلیارودیدم میگن گذاشتیم یه جابع ...

اخه شنیده بودم ۳دیقه. روش هم اینجور نوشته

منم تقریبا ۳دیقه نگاش کردم ولی خط تی سفید بود🙄

بعدازسه دقیقه تاحالا ندیدم😕ولی خب اگه باردارباشی همون لحظه نشون میده چندروزتاخیرداری؟؟؟یکی دیگه بگیربازتامطمعن بشی

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
برو ازمایش حتما

فردا میرم

شاید امروز پری اومد😬😬

اخه همیشه بعد از زدن بی بی چک پری میشم😂😂

2706