2737
2734

سلام دوستان

دلم ميخواد خاطره ي زايمانم رو بگم شااايد تجربه م واسه يه نفر به درد بخوره

از وقتي ازدواج كردم دلم بچه ميخواست ولي همه گفتن صبر كن زشته زوده ولي بالاخره بعد يك سال و نيم تصميم گرفتم اقدام كنم

اقدام كردم و همون ماه فكر ميكردم باردار ميشم و خيلي خوشحال بودم، نزديكاي موعد ديدم از سينه م شير ترشح ميشه و به خيالم خودم مطئن شدم كه باردارم و تو روياي خودم باهاش حرف ميزدم

منتظر موعدم بودم كه با پريود شدن همه ي روياهام خراب شد

🤦🏻‍♀️

حوصله كنيد بقيه ش رو تايپ كنم😘

ميترسم پست اول خيلي طولاني شه و از حوصلتون خارج باشه متن طولاني بخونيد

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍

طولانی بنویس در حوصلمون هست

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گفتم خب احتمالا اشتباه اقدام كرديم و دوباره با جديت بيشتري اقدام كردم

دوباره سه روز مونده به موعد پريود لعنتي اومد

ولسه مني كه عاشق بچه بودم خيلي سخت بود همون دو ماه انتظار

بزرگترين اشتباهم اين بود كه به همه اطرافيان گفتم تو اقدامم و همه منتظر بودن و اين خيلي خيلي برام بد بود

خلاصه ماه سومم رسيد و نشد 🤦🏻‍♀️ همه گفتن صبر كن اگه ٦ ماه نشدي برو دكتر و من فكر ميكردم احتياج به دكتر نميشه و باردار ميشم به راحتي

تو اون روزا همش تو ني ني سايت بودم و ميديدم چقدر ناباروري زياد شده و اين استرسمو بيشتر ميكرد

حوصله كنيد دارم با سرعت نوووور تايپ ميكنم تا دخترم خوابه😊😘

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍

خلاصه ٦ ماه شد و بازم نشد كه نشد

ديگه به فكر افتادم كه برم دكتر

رفتم يه دكتر معمولي تو محل ، هيچ ازمايشي برام ننوشت و گف بچه ي اول تا يك سالم طبيعيه و برو يكسال اگه باردار نشدي بعد بيا😳😳😳

خيلي تعجب كردم ولي گفتم خب دكتره ديگه حتما ميدونه

همچنان از سينم شير ترشح ميشد و من از اين موضوع خوشحال بودم فكر ميكردم نزديكاي مادر شدنمه

دوباره اقدام و دوباره پريود🤦🏻‍♀️

٨ ماه شد و از بچه خبري نشد 

خيلي نااميد بودم، همش گريه... شايد بگيد ٨ ماه چيزي نيست ولي واسه من كه خيليييي عاشق بچه بودم ٨ ماه واسم ٨ سال گذشته بود

تصميم گرفتم برم پيش متخصص، رفتم و وقتي متوجه ترشح سينم شد گف چرا انقدر ديدر اومدي😟 

ازمايش و اينا نوشت و انجام دادم و يه سري قرص و اين حرفا كه باعث شد شير سينم قطع شه

منم خووووشحال كه خب اين ماه باردار ميشم😍

از سینه هات شیر ترشح شد؟؟؟؟😐😐😐😐

وقتی هورمونا بهم میریزه اینطوری میشه.

مادرشوهر منم چند وقت پیش سینه هاش شیر میداد رفته بود دکتر گفته بود هورمون زنانه ات خیلی رفته بالا😂😂😂😂

خدایا خیلی خسته ام.کاش درکم کنی  
2706