2737
2739
عنوان

داستان اولین قرار عاشقانه من که پسر فرار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 270814 بازدید | 1804 پست
اره دقیقا به خاطر همین بود .شایدم خود دختره الان اینجا باشه 😂😂 جدا از شوخی دنبالشون عمرا میرفتم, ...

من همون دختره ام  

حالا دیگه دنبالمون راه افتادی اومدی واسه ملت نی نی سایتی ام تعریف کردی؟؟؟

الان حقته آی دیتو بدم به پسره بیاد با خودت دوس شه  

هرچقدرم که صبور باشی....شب موقع خواب تازه داستان شروع میشه......

منم یه با اینجوری اشنا شدم بعد یه مدتی رفتم قرار طرف تهران بود من کرج اقا مارفتیم دیدم یه بچه سن خخ پسره از خودم کوچیک تر وای تادیدمش سلام اینا سری بهونه کردم رفتم تازعه برام ادام خرسی هم خریده بود:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیفم نداشتم پولمو گرفتم دستم سوار ماشین شدم راننده همه بقيرو بهم خورده داد من که کیف نداشتم مانتومم ...

وااااای خیلی باحالی مردم از خنده😅😅😅😝😝😝

عشق یعنی صد سال دیگه ام بهش حسی که داری توی دلت جوونه، عشق یعنی همه بفهمن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه😍😍😍😍😍😍

چقد اینجا جمله   (ایشالا همیشه بخندید)   دیدم....

ینی انقدر غمگینیم.....من که خودم یادم نمیاد آخرین بار وی از ته دلم خندیدم و خندم بند نیومده....

ازون خنده ها که آدم اشکش درمیاد....

ایشالا خنده از لباتون دور نشه دوستای نازم.....رفتم تو فکر...

هرچقدرم که صبور باشی....شب موقع خواب تازه داستان شروع میشه......
2731
من همون دختره ام     حالا دیگه دنبالمون راه افتادی اومدی واسه ملت نی نی سایتی ام تعریف کر ...

خدا وکیلی چه جراتی داشتی عین فیلمای پلیسی عمل کردی .😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740

این ماجرا درست واسه چندماه بعد اون موضوع یعنی قزوين از ما نکشید بیرون 😁

دوستم با یه پسر قزويني دوست شده بود ازش خواسته بود چند تا دختر تاپم واسه دوستاش معرفی کنه که یکی از کاندیدا من بودم یکم مقاومت کردم بهش گفتم یادت که با سعید چی شد که  دوستم گفت نه نميخوايم همو ببینیم که بعدم تو اون موقع ساده رفتی باید قرتی باشي تا دل یه پسر رو به دست بیاری بالاخره حلقه مقاومت کوتاه مدتمو شکستم و یه ماجرای عشقی دیگه رقم زدم

2706