2737
2739

من نمیتونم لینک پیدا کنم..۲ تاشو نی نی یار ۱ گفت اسمشو کامل بگو 

گفتم

برام پاک کرد

اگه امکانش هست دوتا تاپیک یا نظرسنجی آخرمو پاک کنید خواهش میکنم

لاااایک نکنییییید😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخوای من برات بزارم.تو تاپیک نی نی یار؟

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

@نی_نی_یار_3    

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢
2740
میخوای من برات بزارم.تو تاپیک نی نی یار؟

چجوری لینک میزاری به منم یاد بده

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
ممنون میشم عزیزم..

یکی مونده به اخریتو زدم.. دیگه کدومو میخوای؟

اونایی که خارج زندگی میکننو زدم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
چجوری لینک میزاری به منم یاد بده

سرچ کن بالا نی نی یار 5 الان هست.. 

بعد برو تو تاپیک رفع مشکلات کاربری.. اونجا کامل توضیح داده چجوری لینک بزاری

یکی مونده به اخریتو زدم.. دیگه کدومو میخوای؟ اونایی که خارج زندگی میکننو زدم

ن اونو نمیخوام

هرچی راجب آزمایش و بارداریه میخوام بپاکم

لاااایک نکنییییید😁😁😁
ن اونو نمیخوام هرچی راجب آزمایش و بارداریه میخوام بپاکم

روزی دوتا میتونی پاک کنی فقط. باشه من یکی دگ.رو هم امروز براش میفرستم پاک کنه. 

روزی دوتا میتونی پاک کنی فقط. باشه من یکی دگ.رو هم امروز براش میفرستم پاک کنه. 

ببین من لینکو کپی میکنم بعد میام دوباره تو تاپیک نی نی پار تا میزنم چسباندن کلا همه محو میشه چرا اینجوریه

لاااایک نکنییییید😁😁😁