2737
2739

نمیدونم برا منم جایه سواله

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والله شوهرم میگه اینا خودشون تو یتیم خونه بزرگ شدن حالا خودشون میمیرن بچه هاشون باید اونجا بزرگ شن

ایلول نمرده بخاطر کمال گفتن مرده

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2731
چون برمیگرده..اون ک مرده

اره ایلولبعدا با یه پسر دوست میشه سوگول  حامله میشه ساغر پولدار میشه ارث  پدری بهش میرسه و جمره با سرخان دوست میشه ولی نمیدونم ایلول  چجوری زنده میشه 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
2738
مگ خاکش نکردن

من ندیدم این قسمتشو ولی چند تیکشو تو اینستا دیدم فهمیدم که واسه اینکه کمال ولش کنه الکی گفتن ایلول مرده

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706