2737
2739

سلام 

من ابروهامو هاشور زدم و فردا شبش متوجه درد زیر گلوم و سفت شدن غدد لنفاویم شدم و شروع کردم به خوردن سفیکسیم

روز چهارم حموم رفتم و بعد حموم ابروهام پهن شد و متورم و قرمز

رفتم ارایشگاه گفت عفونت کرده برو دکتر

رفتم دکتر و گفت حساسیت به مواد غیر استانداردیه که برات به کار برده و عفونت بخاطر رعایت نکردن دقیق نکات بهداشتی

که البته تا حد ممکن رعایت بهداشت رو کرد چون آشنا بود

و الان دو هفته است از این دکتر به اون دکتر و تب و لرز و ورم غدد لنفاوی و...

تازه تو اینترنت عوارض هاشور و کلا تتو رو حوندم و کاش نمی رفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عادت دارم تجاربم رو در میون بزارم و از تجربه دیگران استقبال می کنم حالا به نظرتون اگه ابروهام خوب ب ...

عزیزم‌الان دیگه کسی هاشور نمیکنه

همه میکرو بیلدینگ انجام میدن ک منم انجام دادم

یادت باشه اینجا اصلا جای خوبی نیس واسه خالی کردن عقده هات🤗🤗
2738
نمیدونم عزیزم. والا منم میخواستم برم برا هاشور . برا همین تاپیکتو دیدم بدو بدو اومدم ولی مث اینکه پش ...

خیلی پشیمونم توصیه می کنم قیدش بزنین و به فکر تقویت ابروی خودتون باشین

اين كارا چيه آخه با خودتون ميكنيد هم به پوست و سلامتيتون ضرر ميزنيد و هم زيبايي طبيعيتونو از بين ميبريد،تا حالا خانمى رو نديدم كه ابروهاشو تتو يا هاشور يا هرچى زده باشه و سنش بالاتر نشون نده

همين چند دقيقه پيش يه خانمى عكس از عروسيش گذاشته بود همه چى عالى و اروپايي ولى ابروها رو به آسمون و غير طبيعى

گفت ٣٠سالشه اما راحت ٣٧،٣٨ بهش ميومد☹️

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706