2737
2739

سلام به همه ي دوستان 

من يه پسر دارم برا بارداري دوم يازده بار زير هشت ٨هفته سقط كردم آزمايشاي ايمني نرمال، كراس مچ رنج ٦ ، انعقادي دو ژن جهش داره، عكس رنگي نرمال،dfiهمسر نرمال ولي تو سونو احتمال آدنوميوز نشون داده كساني كه اين مشكلو دارن لطفا بيان تا از تجربيات هم استفاده كنيم ممنون 

عزیزم منم ضخامت رحم داشتم اما با یه دروه دارو حل شد . شما هم همینه مشکلتون ؟ 

علائمش چجوری برای شما ؟ دارو مصرف کردید ؟ 

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم ضخامت رحم داشتم اما با یه دروه دارو حل شد . شما هم همینه مشکلتون ؟  علائمش چجوری برا ...

وإلا نميدونم ضخامت رحمه يا نه ولي هيچ علائمي ندارم نه خونريزي شديد و نه درد شديد پريودي نمي دونم اين ديگه از كجا دراومد موندملاپارا كنم يا نه

وإلا نميدونم ضخامت رحمه يا نه ولي هيچ علائمي ندارم نه خونريزي شديد و نه درد شديد پريودي نمي دونم اين ...

باور کن منم اطلاعاتی ندارم 

ولی ترسیدم 

من یه بار سقط داشتم و بعد ازون دچار ضخامت اندومتر شدم 

ولی فقط دارو جلوگیری مصرف کردم یه دوره همین

باور کن منم اطلاعاتی ندارم  ولی ترسیدم  من یه بار سقط داشتم و بعد ازون دچار ضخامت اندومت ...

عزيزم نگران نباش فك كنم ضخامت رحم با آدنوميوز فرق ميكنه ان شاالله كه مشكلتون حل شده 

2738
عزيزم نگران نباش فك كنم ضخامت رحم با آدنوميوز فرق ميكنه ان شاالله كه مشكلتون حل شده 

ممنونم عزیزم انشالله و همچنین برای شما و همه عزیزانی ک مشکلات مختلف دارن

عزیزم شما چطوری بچه دار شدی با اون مشکل آدنومیوز چکار کردی

سلام عزيزم من بعدا رفتم رفتم پيش دكتر آصف جاه كه تو لاپاراسكوپي كارش عاليه برام MRI رحم نوشت انجام دادم گفت اصلا رحمت هيچ مشكلي نداره هيچ جا و پيش هيچ دكتري رحمت رو عمل نكن  رحمت سالمه سالمه منم ديگه عمل نكردم

عزیزم شما چطوری بچه دار شدی با اون مشکل آدنومیوز چکار کردی

عزيزم من پسرم رو سال 82 بدنيا آوردم الان برا دومي دارم تلاش ميكنم كه گفتن احتمال آدنوميوز كه اونم شكر خدا دكتر آصف جاه گفتن رحمم سالمه

عزيزم من پسرم رو سال 82 بدنيا آوردم الان برا دومي دارم تلاش ميكنم كه گفتن احتمال آدنوميوز كه اونم شك ...

عزیزم ان شاءالله دوباره بچه بدنیا میارین . هر وقت تونستین جواب بدین ما هم مشکلمان مثل شماست امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم 🙏🙏

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
2706