2737
2734
عنوان

امپول ستروتايد

38399 بازدید | 57 پست

كسي ميدونه امپول ستروتايدو چه جوري بايد زد من ساعت ٨ شب بايد بزنم دور ناف گونال و امپول ضد انعقادو خودم ميزنم اما اينو بلد نيستم اخه پودرم داره بايد تركيب بشه كسي زده بلده؟ هرجا نميزنه بايد شب پاشم برم كجا نميدونم تنها هم هستم امشب گفتم شايد خودم بتونم از پسش بربيام

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه چی هست عزیزم دلم شکست مگه مریضی خدای ناکرده

سلام عزيزم براي مراحل ميكرو كردنه اين زنا همه بدبختن به خدا روزي ٤ تا امپول ميزنم فقط اين يكي رو تا حالا نزده بودم كه اونم اضافه شد 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731
2738

خودت ميزني ولي بهدور ناف كمتر درد داره ها چرا اونجا نميزني هم اثرش بيشتره

اینی که ماژیک زرد کشیدم نحوه ی زدنشه

دستت طلا يعني ميتونم بزنم خودم

بمیرم برات عزیزم خدا کمکت کنه دعا میکنم برات

خدا نكنه عزيزم همين براي من و امثال من فقط دعا كن از ته دل

خودت ميزني ولي بهدور ناف كمتر درد داره ها چرا اونجا نميزني هم اثرش بيشتره

نه میرم تزریقاتی.دکتر بهم گفت بازو بزنم.شما روز چندی؟ من بخاطر مشکل همسرم دارم انجام میدم شما چطور؟

نه میرم تزریقاتی.دکتر بهم گفت بازو بزنم.شما روز چندی؟ من بخاطر مشکل همسرم دارم انجام میدم شما چطور؟

من امروز روز ٨ پري هستم به من دوتا داده يكيشو ديشب زدم كه هرجا بردم نميزدن تا بيمارستان لاله رفتم امشب تنهام شوهرم شيفته گفتم سخته تا اونجا برم خودم بزنم ولي دكتر بهم گفت تو شكم بهتر جواب ميده دردشم كمتره خدا بهمون كمك كنه منم شوهرم ضعيفه

چشم چشم حتما من دلم اتیشه میگیره واسه مریضا خدا به ابروی زهرا کمکتون کنه احتیاط خودتو کن عزیزم

قربونت برم عزيزم چقدر به دعاهاتون احتياج دارم

2706