2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین من خودم تو دانشگاه از دانشجو سال بالا تر خوشم میاد ولی نمیدونم اون اره یا نه من الان واقعا درگیرم و دارم باخودم کنار میام یه طرفه ضررربه میخوری من الان نمیدونم چی کنم بیخیال شو یا مطمئن شو

2738

مجرده. منم مجرد هستم ازم سو استفاده نکرده من عاشق رفتار وادبش شدم ولی خب اوون دکتره و من که دکتر نیستم. بعد مهم اينه که اوون ازمن خوشش بیاد. 

ازت سواستفاده نكنن دكتراى مرد بسيااار شارلاتان ميباشن و اكثرشونم زن دارن ولى حلقه نميندازن

نه ازم سو استفاده نکرده ولی اوو ن دکتره من دکتر نیستم اعتماد به نفس ندارم

اونم به شما حس داره؟    

نمی دونم؟ فکر نکنم. آخه حس مردها خیلی فرق داره مثلا ممکنه بایکی بگن و بخندن و... ولی فرداش برن خواستگاری یکی ديگه. من اينطوري خیلی دیدم 

نه ازم سو استفاده نکرده ولی اوو ن دکتره من دکتر نیستم اعتماد به نفس ندارم

ببين من دانشجوى سال اخر پزشكى عموميم بينشونم، از كوچيك تا بزرگشون بسيااااار اعتماد به نفس بالايى دارن و فكر ميكنن ديگه بايد دختر ترامپو بگيرن، اكثرا قيافه و تيپ ندارن ولى حس ميكنن برد پيتن، ننه هاشون فك ميكنن اسمون باز شده اين آقاى دكتر ريغوشون افتاده زمين

من يه متخصصى هى دور و ورم ميپلكيد، در ظاهر خيييلى جنتلمن باشخصيت اداى مذهبيام در مياورد ميديدش ميگفتى حضرته محمده،  اصلا نه پيشنهاد دوستى داد نه چيزى گفتم واى چقد باكمالاته، هى ميگفت من به روابط بى پايه اعتقاد ندارم و كلا هدفم از هر رابطه اى تشكيل زندگيه به مامانم گفتم يه همچين كسى هست رفتن تحقيق كردن ديدن زن عقدى داره😐😐 از همين پرستاراى خودمون😐😐 خوب شد خونه راهش نداديم

حلقه هم نمينداختاااا

اون روز دوباره اومده بود موس موس اخرش گفتم دكتر سلام به خانومتم برسون نزديك بود سكته كنه😂 روز بعدش اومد گف در شرف طلاقيم گفتم برو فقط دهنمو باز نكن😂😂

كلا خدا اينا رو ميشناسه اگه بهت چيزيم گف يا ابراز علاقه اى كرد خيبى با احتياط برخورد كن باهاش

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
2706