2733
2739
عنوان

تبلیغات نینی سایت چی میگن؟

127 بازدید | 27 پست

رو اون عکس کرم پودره کلیک کردم. رفتم دیدم کرم پودر ۴۰۰ تومن. رژ لب ۲۵۰ تومن😁 آقاااااا من افسرده شدم. ینی چی آخه؟ کسایی هستن که همچین وسایلی استفاده میکنن برا آرایششون؟ 😁 

کاربر تازه نیستم.

بله هستن

كمم نيستن تازه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

عاره

ولي من نيستم😂✌🏻

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله هستن كمم نيستن تازه

خوب اینا ماهی چقدر پول درمیارن؟ بعد چطور دلشون میاد کرم پودر ۴۰۰ تومنیو بمالن؟ من شخصا همچین پولی بدم برا کرم پودر استفاده نمیکنم. میمالم لای دفترخاطراتم بمونه😁

کاربر تازه نیستم.
2738
سلام عزیزم تاریخ عروسیتون مشخص شد؟

سلام عزيزم

نع  

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
آخ گفتی منم امروز زدم روش وقتی قیمتا رو دیدم آنقدر تعجب کردم که نگو حالا کرم پودر رو میشه کنار اومد ...

من الان هفته پیش یه ضد آفتاب کرم پودری الارو خریدم ۱۰۰ تومن. الان یه هفتس زیر سرمم😂

کاربر تازه نیستم.
این رژ ۲۵۰ تومنی رو میزنن همو میبوسن حیفشون نمیاد🤔🙄😂😂😂😂

وااای من اون رژ رو بخرم وقتی تموم شه دلم نمیاد تهشو بندازم دور. تهشو با نون سنگک برمیدارم میخورم که حروم نشه😂

کاربر تازه نیستم.
خوب اینا ماهی چقدر پول درمیارن؟ بعد چطور دلشون میاد کرم پودر ۴۰۰ تومنیو بمالن؟ من شخصا همچین پولی بد ...

😂😂😂😂

آره من خيليـ ديدم كه ٣٠٠ هزارتومن داده به رژلب

و ٢ ميليون داده به كرم روشن كننده گياهي نميدونم چي

تازه ميگفت ٧ ميليونم داشت دلم نيومد ديگه پول بيشتر بدم    

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
خوب اینا ماهی چقدر پول درمیارن؟ بعد چطور دلشون میاد کرم پودر ۴۰۰ تومنیو بمالن؟ من شخصا همچین پولی بد ...

بوخوداع.من رفتم برا شب چلگی سال اولم لباس زیر بخرم بگو چند؟ ۱۲۰ تومن🤤🤤🤤🤤

نصفِ‌اینایی‌که خداروقبول‌دارن،خدا‌قبولشون‌نداره
2706