2737
2734

سلام دوستان.  

یک خانمی از دوستان،  بچه ی پیش دبستانی داره!  بچه کلا رابطه خوبی با خانواده دو طرف داره.  و از بچگی عادت داره بمونه خونه مادربزرگاش.  

حالا از وقتی رفته مدرسه ، ظهر به ظهر میبرنش خونه مادربزرگ و شب موقع خواب میان میبرنش.  چهارشنبه ها هم کلا خونه هر کدوم از طرفین بزارنش میمونه تا جمعه شب که فرداش بخواد بره مدرسه.  

بیشتر هم خونه مادربزرگ پدریشه! !! 

من به دوستم گفتم این کار درست نیست و بچت ازت دور میشه.  

ولی قبول نمیکنه.  گفتم شاید من اشتباه میکنم. 

شما نطرتون چیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چون سركارميام ازهمون اول دخترم پيش مادربودعصراميرم دنبالش هم پيش اوناراحته هم بامن رابطش خوبه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

وا خیلی کار اشتباهیه

منکه فعلا بچم کوچیکه اما بزرگ که شد حتی ۱ شب نمیذارم خونه مادرم بمونه

منم بذارم همسرم نمیذاره یکبار دختر خواهرش خونه مادرش مونده بود همسرم میگفت نگران شیوه تربیتی خواهرم هستم چطور اجازه میده بچه اش شب جدا از خودش جایی بمونه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

دوستت خیلی افراط میکنه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

دختر منم میره خونه مامانم اونم وقتی کار داشته باشم

قبلا دانشگاه که میرفتم اون میرفت خونه مادربزرگاش بعد مدرسه البته بیشتر خونه مامانم چون مدرسه اس نزدیک اوناس

شب موندن اصلا نداریم

تو عمرم دوبار شب بدون من و باباش بوده اونم دوباری که بیمارستان بستری بودم فقط

من بچه ندارم اما هر موقع بچه داربشم هیچوقت اجازه نمیدم بچم بمونه خونه مادرم یا مادرشوهرم که اصلا خدایی نکرده خدایی نکرده بچس دیگه یکاریو خراب کنه یا خدایی نکرده چیزیش بشه نمیگن بچس میگن خب پس مامانش کجا بوده

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2706