2737
2739
یکم احساس میکنم هیزه  همیشه مقصر منم اون هیچوقت مقصر نیست  هروقت اشتباه میکنه دست پیش می ...

چیه شغلش؟؟

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
استارتر خودت که اینقدر تو اون تاپیک ماچ و بوسه برای شوهرت فرستادی و قربون صدقش رفتی بگو ببینیم بدیاش ...

منم میگم عزیزم بدیش اینه بعضی وقتا اینقد حرفمو نمیفهمه دوس دارم جفت پا برم توحلقش که دندوناش بریزه😂😂😂😂واینکه یه خورده وابسته اش به خانواده اش انگارنه انگار ازدواج کرده روز تولدمو یادش میره حافظه اش ضعیفه میدونه یه چیزی رواعصابمه کلیک میکنه روش 😡😡😡😡😡😡😡😡

متنفرم از اینکههمیشه یه موضوعی که ازش ناراحته رو نگه می داره که وقتی من از یه چیزی عصبانی هستم بگه که دعوارو به نفع خودش عوض کنه

دلم می خواد خفش کنم 

مثلا پند شب پیش گفتم پرا بدون من ناهار خوردی خیلی ناراحت بودم گفت برو خوبه بهت هیچی نگفتم که فلان روز اینو گفتی و شروع کرد داد وبی داد که تو حق نداری اینو به من بگی 

اخر من مقصر شدم 

متننننففرررررررررررم

2738
نظامیه

نظامی ها که شنیدم خیلی مهربونن برای خانوادشون

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون

تازه ی رفیقم داره 😒فک کنم از جونشم بیشتر دوسش داره بهش میگم با اون قطع رابطه کن انگار بهش فحش ناموسی دادم همچین قاطی میکنه

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐

خودمون مدتی حقوق نداریم رجوع کردیم ب پس انداز ی ک مال ماشینه اقا برمیدازه پول قرض میده دیگران دو روز ب عروسی خودمون تو اوج نیاز برداشت یک تومنم داد ب شوهر خواهرش ک خدا داند کی قرار بده بهمون رودروایسی تو گرفتن حقش این ازارم میده

دقیقا شبیه شوهر منه 

باور کن توروزای عادی یه فرشتس که خدا بهم داده ولی قهر که میکنیم از کاه کوه میسوزه.وقتی قهر میشیم ازش متنفر میشم.هی طلاق طلاق میکنه.اصلا تعادل روانی نداره به نظرم

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2706