2733
2739
عنوان

کسایی که نا خواسته باردار شدن

901 بازدید | 54 پست

سلام بچه۱۱ماهه دارم جلوگیریم طبیعی یا با کاندوم بود ازبعدزایمان خیلی پری هام دقیق شده بود ایندفعه ۹روزعقب انداختم هفته پیش که۴روز عقب انداخته بودم دوتا بی بیم منفی بود خیلی استرس دارم اخه میگن بعدزایمان بدن واسه حاملگی خیلی اماده راسته چیکار کنم پری بشم

چهارروز عقب بیفته بی بی چک نشون میده.ولی حتما آزمایش بارداری بده امروز.و امکان بارداری هم زیاده.منم جلوگیری طبیعی دارم و خیلی میترسم باردار بشم :(

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چهارروز عقب بیفته بی بی چک نشون میده.ولی حتما آزمایش بارداری بده امروز.و امکان بارداری هم زیاده.منم ...

عزیزم خیلی مواظب باش...آبی که قبل از منی وارد رحم زن میشه اسپرم داره و ممکنه زنو حامله کنه...

من دوستم همین وضعیت رو داشت حامله شد...کاندوم ها زیاد مطمئن نیستند...

با کاندوم حامله شده!؟!!؟!!

مگه داریم مگه میشه

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2706