2733
2734

رفتیم سفر قبلش بهشون سر زدیم نصیحتم کرد پسرمو اذیت نکنی ها ناراحت بشه بهش خوش نگذره منهم به شوخی و خنده حرفاشو گرفتم چیزی نگفتم بعد زنگ میزنه به شوهرم بهش میگه زنت اذیتت نکرد که خیلی ناراحت شدم دوست دارم یه چیزی بهش بگم که از این حرفا نزنه حق دارم ناراحت بشم یا من شلوغش کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینجا همسرت باید بهش بگه مامان جون زنم خیلی دوسم داره و تمام تلاشش خوشحالی منه.  هیچ وقت اذیتم نمیکنه 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2731

حق  داری عزیزم زنه یچیزیش هس....ولی توبیخیال باش

وقتی یارو از اسپری خودش استفاده میکنه》پیس پیس......ولی وقتی اسپری من میفته دستش 》پیس پییییییس پییییییییسسسس زااااارت زوووورت
عزیزم اینجا همسرت باید بهش بگه مامان جون زنم خیلی دوسم داره و تمام تلاشش خوشحالی منه.  هیچ وقت ...

شوهرم خجالتی روش نمیشه این حرفا رو بزنه فقط جواب این حرف مامانشو نداد بحثو عوض کرد

2738
عزیزم اینجا همسرت باید بهش بگه مامان جون زنم خیلی دوسم داره و تمام تلاشش خوشحالی منه.  هیچ وقت ...

یه بار به مادر شوهرم گفتم شوهرم معده ش درده  خیلی اذیت میشه(یه دوره کوتاه شوهرم معده درد داشت) برگشت گفت میخواستید عروسی نکنید.بمیرم برا شوهرم  

ماه رمضون بود منم روزه،دلم از ته سوخت.مهر مادری..

هیچ مشکلی ام نداشتیما،ناراحت یک میلیون و نیمی بودن که واسه عروسیمون طلا خریده بودن،اونم به خاطر حرف مردم.

عزیزم بی اهمیتی بهترین راهه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
اینقد زن ارومیه ولی بعضی وقتا یه حرفی میزنه کارد به استخون میرسونه

خودت بهتر ازمامیشناسیش ...شاید منظور خاصی نداره ولی درکل حرف درستی نیس   .....اگه شوهرت باهات همکاری میکنه بگو اگه مادرش همچین حرفی زد بگه مامان جان چه حرفیه ما اصلا همدیگرو اذیت نمیکنیم ..ازت تعریف کنه حل میشه

وقتی یارو از اسپری خودش استفاده میکنه》پیس پیس......ولی وقتی اسپری من میفته دستش 》پیس پییییییس پییییییییسسسس زااااارت زوووورت

بهش میگم ببینم چی میگه میدونم از قصد این حرف میزنه یبار بهم میگه لابد به شوهرت حال نمیدی اینقد اعصابمو ریخت بهم اصلا هنگ کردم اخه چه ربطی به توپداره حال میدم یا نمیدم 

2706