2737
2739
عنوان

یه تیکه سنگین برام پیدا میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9306 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم خودش بهم گفته که پروفایل منو فقط تو میبینی من تنها دوستشم

اگه تنها دوستشی چرااینجوری میگه؟پس بهت البته ب نظرم شمام منظورت استاتوس هست چون پروفایل وهمه میبنن

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
هر چی  فقط یه جمله باشه که یعنی اصلا برام مهم نیست نه خودت و نه حرفات والا من سال به سال عکس ...

بنویس دیگه عنشو دراوردی بسه عزیزم یابنویس اینقدازنشینمنگاه مبارک من تناول نکن 😂😂

2728

به نظرم نرو استوريشو نگاه كن

اين براي قدم اولت

وقتي نري ببيني هم نشون دادي بهش بي توجهي هم يكي از راه هايي ك ميتونه بهت حرفاشو برسونه مسدود ميشه

من هيچوقت استوري مخاطبينمو نگاه نميكنم چون هركسي برام انقدر ارزش نداره ك برم ببينم

تنها دوستشی و اینارو میگی😊

چی گفتم مگه؟تنها دوستشم چون همه باهاش قهرن سر اخلاقش

منم نمیدونم باهاش چه کار کنم باهاش دوست میشم یه جور میکنه قطع رابطه میکنم یه جور میکنه

یعنی دلم میخواد بهش بگم تو که از من بدت میاد چرا قطع ارتباط نمیکنی

بعضی چیزا جبره، اختیار نیس..!
به نظرم نرو استوريشو نگاه كن اين براي قدم اولت وقتي نري ببيني هم نشون دادي بهش بي توجهي هم يكي از ...

دقیقا

منم یه مدته استوریاشو و نگاه نمیکنم میزاره پروفایلش😅

2738

اونایی که از من بدشون میاد 

نظرشون رو بنویس رو کاغذ 

بندازن سطل آشغال!!

چون اصلا برام مهم نیست 

من واسه اونایی که دوسم دارن زندگی می کنم

با بعضی ها نباید بحث کرد ؛ باید به نفهمی شون احترام گذاشت.
 چی گفتم مگه؟تنها دوستشم چون همه باهاش قهرن سر اخلاقش منم نمیدونم باهاش چه کار کنم باهاش دوست ...

برش کم محلی تیز تراز شمشیر است عزیز دلم 

وقتی جواب ندی یعنی نمیبینمت خودتو اذیت نکن ولی وقتی جواب بدی یعنی دیده میشی مهمی در حدی مهم ک بخاطرت دنبال جواب گشتم😊

تو مثل راز پاییزی🍁و من رنگ زمستانم❄چگونه دل اسیرت شد قسم بر شب 🌛نمیدانم💓
من جای شما بودم بلاکش میکردم 

چی بگم آخه دوست دوران دانشگاهمه کلی خاطره داریم نمیخوام قطع رابطه کنم باش.. میخوام یه دوستی متعادل داشته باشیم ولی انگار اون نمیتونه

2706