2726
عنوان

یه تیکه سنگین برام پیدا میکنین؟

9292 بازدید | 90 پست

من اصلا اهل اینجور پروفایل گذاشتنو استاتوس و استوریای تیکه دار گذاشتن نیستم خیلی هم بدم میاد از این کار خیلی کار چیپیه ولی یکی از دوستام همش برام استاتوساو پروفایلا و حرفای تیکه دار میزنه..اصلا انگار بیکاره میشینه فقط واسه من جمله پیدا میکنه خیلی درگیره منه😅

حالا دنبال یه جملم که بهش بفمونم  هرچی میخوای چرت و پرت بگو اصلا نه خودت و نه حرفات برام مهم نیست که انقد داری خودتو جر میدی صبح تا شب😩والا مردم چقد بیکارن😕

بعضی چیزا جبره، اختیار نیس..!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرشوهرم هروقت میخواد بهم پیام بده پروفایل میزاره ازت متنفرم😐 البته من تاحالابه روش نیوردم ولی میدونم منو میگه چون وقتی میخوادبامن چت کنه اینو میزاره

هرکی راجب زایمان طبیعی اپیدورال اطلاعاتی داره بهم بگه یه دنیا تشکر😘😘😘😘
خواهرشوهرم هروقت میخواد بهم پیام بده پروفایل میزاره ازت متنفرم😐 البته من تاحالابه روش نیوردم ولی می ...

😂😂😂چه روانیه توهم اگه پسرداری بزاربه تخم پسرم به یه ورم 

خواهرشوهرم هروقت میخواد بهم پیام بده پروفایل میزاره ازت متنفرم😐 البته من تاحالابه روش نیوردم ولی می ...

ببخشید خندم گرفت😄😄😄

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2706