2733
2739
عنوان

بواسیر

234 بازدید | 16 پست

سلام خانما من تقریبا دو ماه میشه معذرت میخام احساس میکنم بواسیر دارم چون هم خارش شدید دارم هم یه زایده گوشتی در اومده پماد ام جی هم مصرف کردم ولی تاثیری نداشت 

گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!! باور کن بعضی ها تنهاترت میکنن      
خ اذیت میشم خجالتم میکشم برم دکتر 

حتما برو دکتر عزیزم وگرنه خدای نکرده به فیستول و آبسه پری آنال تبدیل ميشه ديگه جراحیم نميشه کرد چون احتمال بی اختیاری مدفوع زو زیاد میکنه پیگیر باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خیلی وقته این مشکلو دارم نمیرم دکتر فقط پماد مصرف میکنم با سختی میرم سرویس بهداشتی.

راه حلشو نمیدونی؟

حتما برو دکتر عزیزم وگرنه خدای نکرده به فیستول و آبسه پری آنال تبدیل ميشه ديگه جراحیم نميشه کرد چون ...

راه حل گیاهی نداره

2738
من دارم ولی اصلا سختم نییت دستشویی  چیکاار کنم

بیشتر ازون زایده پیش شوهرم خجالت میکشم 

باید زیاد آب بخوری انقدر آب بخور که دیگه جا نداشته باشی کاهو بخور سالاد گوجه خیار چیزایی که باعث بشه مدفوع سفت نباشه اون زخم خودش خوب میشه مامان منم به اشتباه فکر کرد بواسیر داره عمل کرد بعدش دکتر گفت زخم بوده اصلا به عمل نیاز نداشته

باید زیاد آب بخوری انقدر آب بخور که دیگه جا نداشته باشی کاهو بخور سالاد گوجه خیار چیزایی که باعث بشه ...

اخه من خارشم زیاد دارم پیش دکتر زنان باید برم؟

حتما برو دکتر گوارش اگه نیاز بود معرفی ات می کنه جراح

توی سایت نو عروس یه تاپیک جامع درباره اش هست اونجا گفتند عسل طبیعی بزار اون قسمت یکم فشار بده بره داخل روش هم باند بزار شب به شب

والا من فقط چند صحفه اولش خوندم انقدر همه از این روش تعریف کردن 

خودم هم دارم می ذارم فقط باید صبر کنم ببینم واقعا ارزش این همه تعریف داره

میگن یک هفته

حتما برو دکتر گوارش اگه نیاز بود معرفی ات می کنه جراح توی سایت نو عروس یه تاپیک جامع درباره اش هست ...

خ ممنون گلم الان میرم نگا میکنم

2706