2737
2739
عنوان

زردی طول کشیده

10557 بازدید | 37 پست

پسر من ۳۸ روزه اش هست زردیش ۱۰ دکتر گفت احتمالا زردیش به خاطر شیرته ۴۸ ساعت شیرتو قطع کن شیر خشک بده الان حدود ۳۲ ساعته شیر خودمو دادم ولی هنوز زرده کسی تجربه ای داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم اگه مشکل از شیرت باشه باید گرمی سردی رو رعایت کنی و حواست باشه چیا میخوری.

بهش شیرخشت بده، اب انار ملس هم خوبه.

اگه دفعش زیاد باشه خیلی خوبه، خودش کم کم میاد پایین.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
اسمش یادم نیست فقط میدونم مال تشنج بود نباید زیاد مصرف بشه من فقط دو تا دادم به پسرم

اره همونه فکر کنم نباید زیاد داد عوارض داره والا دکتر من تجویز نکرد برام منم تو نت خوندم در موردش

برا پسر من که عوارض نداشت باورت میشه یه شب بیمارستان تو دستگاه بود به خاطر زردیش تو اون ۲۴  ساع ...

اره خیلی سخته 

پسر من زردیش از ۱۲ بالاتر نرفته برای همین بستری نشد فقط طولانی شده ازمایش تیرویید و عفونت ادارای هم دادم مشکلی نبود

دکتر پسر من می گفت الان دیگه زردی براش خطر نداره فقط ممکنه ادامه دار بشه هوشش کم بشه باز به دکترش بگو شاید براش قرص تجویز کرد زردی پسر منم رو ۱۲ مونده بود نه بالا می رفت نه پایین ولی الان که دو سالشه از بقیه هم سناش گیرایش بیشتره بعضی وقتا دکترا فقط ادمو نگران می کنن

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   
2706