2737
2739
عنوان

مادرا كمك

83 بازدید | 16 پست

سلام مادراي مهربون

من الان ٢ روزه به دخترم شير خودمو ندادم ندادم يعني مي خوام از شير بگيرمش

عادت داشت شير بخوره موقه خواب و الان شير عسل ميريزم تو شيشه ميدم بهش و روو پا خوابش مي كنم

تا الان زياد گير نداده چن وقت يبار مياد سراغش و من بهش مي گم ممه درده (روشو چن تا چسپ پانسمان زدم) و اون ميگه درده؟! و ميره 

حالا اميدوار باشم كه بخير گذشته؟؟ و از سرش افتاده

نزديكه ٢ سالشه

جان من است او....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم رو هجده ماهگی از شیر گرفتن راحت و اسوده . دختر شماهم دیگه سراغ شیر نمیاد .ولی متاسفانه دختر من الان که دوسالشه دندوناش سیاه شده و اونم بخاطر شیر شبانه بود که مدام میخورد . شما اشتباه منو نکنید الان دیگه تو خواب شیر و عسل بهش نده 

اهای تویی که مرا دور میزنی , زمین گرد است , فردا به خودم میرسی , آنگاه حال و روزت دیدنیست ....
2742

آره عزیزم...سختیش همون دوروزه اوله که الحمدالله راحت پشت سر گذاشتی احتمالا ی مقدار کج خلق و بداخلاق بشه تا ده دوازده روزی.صبوری کن میگذره...پروژه پوشک خیلیییی سخت تر از شیره😭😭😭

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
آره عزیزم...سختیش همون دوروزه اوله که الحمدالله راحت پشت سر گذاشتی احتمالا ی مقدار کج خلق و بداخلاق ...

ولي پدر خودم درومد

بعد ٢٤ ساعت كل سينم و سر و استخوانم درد گرفت

رفتم دكتر گفت سينت داغه دارو عفوني ميشه آبسه ميشه

بايد آنتي بيوتيك بگيري

٢ سري تزريقي زدم و سفالكسين دارم مي خورم

از درد داشتم ميمردم

و پوشك كابوس منه

جان من است او....
2740
ولي پدر خودم درومد بعد ٢٤ ساعت كل سينم و سر و استخوانم درد گرفت رفتم دكتر گفت سينت داغه دارو عفوني ...

باید بدوشی سینتو خب....هی خالیش کن.نذار آبسه بکنی که بیچاره میشی از درد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
گفتم شايد تجربه اي باشه بدردم بخوره آخه يهويي تصميم گرفتم از شير بگيرمش و خودمو تو كار انجام شده ان ...

اهان نع ادامه بده گلم فقط شب ها چون دندون داره بهش شير عسل نده كه دندوناش خراب نشه اصلا شب شير دادن درست نيست

ولي پدر خودم درومد بعد ٢٤ ساعت كل سينم و سر و استخوانم درد گرفت رفتم دكتر گفت سينت داغه دارو عفوني ...

پوشک افتضاحه...البته بچه با بچه فرق داره...دخترمن سه سال و نیمشه و هنوزززز درگیر پوشک شبشم....دوماهه شب پوشکش نمیکنم اما اگه دوساعت دوساعت نبرمش دستشویی جیش میکنه....پوشک روزشو دوسال و چهارماهش بود گرفتم

2706