2733
2734

رفتم سر مزار پدر و مادرم

بعد با خانواده همسر، رفتیم به مادربزرگش سر زدیم

الان هم میخوایم با همسر بریم بیرون

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دقیقا به هدر رفت علاف یه بنده خدایی شدیم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

صبحونه گردگیری جارو اکواریوم رو همسرجان تمیز کرد ناهار بعدشم رفتیم خونه مادرشوهرم تو حیاطش فرش اشپزخونه و پادری ها و پتو رو با همسرم دوتایی شستیم الانم اومدیم خونه 

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند

هیچی طبق معمول تنها و کسل خونه مامانم. الانم منتظرم همسرم بیاد دنبالم بریم خریدای ضروری برای زایمانم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2706