2737
2739
عنوان

رفتن به پیاده روی اربعین با بچه

3143 بازدید | 21 پست

سلام خانم ها همسرم چهار ساله که میره به پیاده روی اربعین.امسال اصرار داره که ما رو هم ببره.من که خودم عاشق کربلام و چون تا حالا نرفتم خیلی دلم میخاد برم فقط به خاطر پسرم نگرانم.کسی تا حالا با بچه اش رفته?لطفا اگه تجربه ای داره به من هم بگه.پسرم هشت سالشه.

خدایا گاهی نگاهی

اگر عکسا رو ببینی میبینی که جقدر بچه های نوزاد یا کالسکه ای میبرن. به روحیه خودت بستگی داره. اگر حساس نیستی میتونی بری ولی حساس باشی اذیت میشی چون باید اونجا راحت باشی تا بهت سخت نگذره. از نظر غذا و دستشویی و این حرفا

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسرت بزرگه عزیزم ،به نظر من میتونی بری ،اگه رفتی واسه منم دعا کن

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟

خوش به سعادتت.بچه رو بذار داخل کالسکه برو.تو رو خدا به حرم امام حسین رسیدی؛بی اولادها رو دعا کن خدا بهشون بچه صالح و سالم بده

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2738

پسرت پایست یا نق نقو ؟ 😔

اخه نزدیک اربعین ک برین خیلی شلوغ تره ..ممکنه تو موکب یه جای کوچیک گیرتون بیاد ...

اگه میتونی با شرایط سخت کنار بیای و صبوری  برو ! همه چیز ب خودت بستگی داره

البته من پارسال رفتم خود عربها اکثرا بچه همراهشون بود ...همشون دنبال ماماناشون می دویدن ! اصلا کیف خاصی هم دستشون ندیدم .خیلی راحت گرفته بودن

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
خوش به سعادتت.بچه رو بذار داخل کالسکه برو.تو رو خدا به حرم امام حسین رسیدی؛بی اولادها رو دعا کن خدا ...

حتما عزیزم انشالله هر حاجتی داری خدا به حق این روزها بهت بده

خدایا گاهی نگاهی
پسرت پایست یا نق نقو ؟ 😔 اخه نزدیک اربعین ک برین خیلی شلوغ تره ..ممکنه تو موکب یه جای کوچیک گیرتون ...

اره عرب ها که خیلی راحتن.شما هم بعد از برگشتن مریض شده بودین?پسرم خیلی پایه است.چون خیلی زیاد مسافرت میریم و هر سال عید رو با ماشین خودمون میریم مشهد به بعضی وضعیت های خاص عادت داره

خدایا گاهی نگاهی
من پسرم هفت سالشه ولی زیاد حساسه و‌نق نقو بدعادت ....منم دارم داغون‌میشم چون نمیتونم برم 

همسرت میره?مامانم بهم گفت بیار پسرت رو پیش من نگه میدارم ولی فکر نمیکنم بتون یک هفته بدون من بمونه.

خدایا گاهی نگاهی
وقتی شوهرت دوست داره شمارو ببره،با کله برو.... اینجوری خودش حواسش به همه چيز هست ببرش اینهمه بچه ...

اره فکر کنم با کالسکه خیلی رلحت تره.البته میخاستیم ماشین خودمون رو کاپتاژ کنیم ولی مثل اینکه ماشین های شخصی رو نمیزارن

خدایا گاهی نگاهی
2706