2733
2734
عنوان

میخوام زنه رو تهدید کنم

3739 بازدید | 207 پست

گفتم شوهرم با مامانه دوسش ک متولد ۴۵ یکسره میره و میاد و ز و پیام میزنه و وقتی چیزی میگم میگه مثل مامانمه حق نداری دخالت کنی الانم ک من مسافرت اورده خونه بابام میگ بمون حالا حالاها بعد فهمیدم از طریق ایرانسل من ک یکسره بهش میزنگه و میره خونش بنظرتون ز بزنم زنه رو تهدید کنم یا ب مادر شوهرم بگم اخه زنه خیلی پرویه و ب شوهرم میچسبه یا با ی اکانت فیک تهدیدش کنم اخه شوهرشم ولش کرده رفته بیشتر استرس گرفتم میترسم اخر سر دل و مغز شوهرمو ببره بچه ها ی قضیه هم بگم من وقتی ب بچمو ب دنیا اورده بودم و بچم ده روزش بود ی دعوایی شد از خونه رفت من اینقد حال جسمیم و روحیم بد بود مهمون میومد شوهرم نبود بعد توی گالریش دیدم اون زنه رو برده بود بام تهران البته از مجردی باهاش خیلی خیلی صمیمی بوده الان بچم چن وقت دیگ یک سالش میشه قبلنا کمتر حساسیت داشتم چون زنخ شوهرش بود ولی الان رفته نمیتونم اروم بگیرم میخوام زنه رو بنشونم سر جاش ولی ننیتونم ریسک کنم شوهرم اگ بفمه بهش ز زدم بهم ز میزنه میگ کلا نیا و طلاق و کلی داستان پیش میاد برام بیاین بگید چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اخه کددوم ادم زنه جوونشو ول میکنه بره با

یه چروکیده🤢😷

از در مظلوم نمایی وارد شو اگه تاثیر نکرد بعد بزن گندشو بیار بالا

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

خب چرا توی دلت می ریزی؟مگه نمیگی دوسته مادر شوهرته؟خب بگو بهشون که جمش کنن زنیکه هرزه رو

اگر با نظرات و سبک زندگی من مخالفی،نیازی به ریپلای کردن و توهین و فحاشی نیست،فقط به خودت مسلط باش و بافرهنگ بودن رو تمرین کن🤫⁦✔️⁩⁦✔️⁩

بخاطر اون مادرِ بچشو بخواد طلاق بده حتما یه خبری هست

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706