2737
2739
عنوان

شده ایا به کسی حسادت کنید ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 53 پست
من قبلا خیلی حسود بودن, نمیدونم چم شده خنثی شدم دیگه😂😂😂😂

من خیلی خنثی بودم خیلیییی 

سر یه چیزایی دو نفر خیلی رو مخم هستن 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
كلا ادم حسوودي نيستم هرچي ميخوام دارم و زندگي همونجوره كه ميخوام😍

خدارو شکر عزیزم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😆حسرت چطور ؟!

تنها حسرتی ک تو زندگیم داشتم این بود ک خوش بحال مادرهایی ک بچشون ساامه دارو مصرف نمیکنه 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

حسادت ن ولی شدیدا رقابت می😐

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
تنها حسرتی ک تو زندگیم داشتم این بود ک خوش بحال مادرهایی ک بچشون ساامه دارو مصرف نمیکنه 

اخی 😔

2738
به خودم یاد دادم حسادت کسیو نکنم.

منم خیلی با خودم حرف میزنم ولی نمیشه 

حسادت ن ولی شدیدا رقابت می😐

از حسادت ک رقابت میادا 😆😆

از حسادت ک رقابت میادا 😆😆

😂😂😂

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
من حسودم و بش افتخار میکنم انسان اگر حسادت نکنه موفق نمیشه حسادت پول ندارم اما تحصیل و موفقیت های ک ...

😐منمالان تو موقعیتی هستم ک از وضع زندگی یه نفر دارم میپوکم 

ولی به خودم قول دادم از نظر شخصیتی و تحصیلی ازش جلو بزنم 

چون میدونم اگه ازش جلو بزنم از نظر مالی هم خیلی ازش بالاتر میشم 

😐منمالان تو موقعیتی هستم ک از وضع زندگی یه نفر دارم میپوکم  ولی به خودم قول دادم از نظر شخصیت ...

خیلی خوبه پس ناراحت نباش منم یک نفر ادامه تحصیل داد منم بعد از ده سال رفتم درس خوندم 😃

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706