2737
2739
عنوان

عاشق سوپری محلمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 106 پست
کیفمو کجا بذارم اخه؟؟؟؟ نقشه دیگه ای نداری؟ 

اگه دانشجوبودین بادوسه تاجزوه پراکنی درست نیشدولی اینجانیازبه دقت هست😁

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا 😐 تو یه تاپیک دیگه که شوهرتون به خودش نمی رسید! الان مجردین و عاشق شدین؟؟

اولين پست توضيح داده عزيزم استاتر😕

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇
2731

الان كه بهترين موضوع واسه حرف زدن گرونيه همينو بكش وسط سر صحبت باز ميشه والا من كه نميخوام مخ سوپرى رو بزنم ميرم مغازه كلى چس ناله ميكنم از گرونيها 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2738

کارتتو جابزن. شماره موبایل هم روش بنویس. زنگ میزنه میگه باید دنبال کارتت. خیلیا مینویسن ک گم شد پیدابشه. فقط باباش زنگ نزنه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
کارتتو جابزن. شماره موبایل هم روش بنویس. زنگ میزنه میگه باید دنبال کارتت. خیلیا مینویسن ک گم شد پیدا ...

😂😂

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706