2733
2734
عنوان

عاشق سوپری محلمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
گلم دوستم پیشمه من همیشه میام اینجا و درد و دل میکنم گفتم دوستمم بیاد اینجا از نظرات شما استفاده کنه ...

جاتون عوض شد😁😁😁🤔🤔🤔

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
چطوری؟  

یه سری نگاه ها و حرکتا

اشاره

مثلا دزدکی نگاه میکنه یهو که چش تو چش میشین سرشو میندازه پایین 

وقتی میای به دوستاش اشاره میکنه

گاها مزه پرونی میکنه 

سر حرفو باز میکنه

آقاهه رو کامل میشناسه؟

منطورم از شرایط زندگیشه

سر اگر عاشق شود دیوار میخواهد فقط!
کجاست آدرسش ما هم بریم مخ زنی    

بیامحله مایه پیره مرده هست بقالی داره اسمش مش فاصل هست زنش مرده😂😂😂😂

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞
وا 😐 تو یه تاپیک دیگه که شوهرتون به خودش نمی رسید! الان مجردین و عاشق شدین؟؟

دوستش روا ميگويد 🤪

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706