2737
2739
عنوان

سر دوراهی عروسی یا سفر کربلا

690 بازدید | 50 پست

بچه ها چند روز پیش تاپیک زدم که شوهرم کارای عروسی رو کمکم انجام نمیده

باهاش حرف زدم بحث پولش نیست فقط مراسم و اینا دوست نداره

میگه بجاش یروز برم آرایشگاه لباس عروس و آتلیه و این حرفا

بعد بریم کربلا بعد از مسافرتمون بریم خونمون میگه اینجوری هم سفر رفتیم هم عکس عروسی و اینا داریم نظرتون چیه؟؟

فقط یه مشکلی هست که به همه گفتیم عروسی میگیریم بعد پشت سرمون حرف نمیزنن

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عروسی رو بگیر بعد از عروسی هم میشه کربلا رفت اما بعد کربلا دیگه نمیشه عروسی گرفت

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
2738

اول سعی کن راضیش کنی یه جشن توی تالار داشته باشین بعدش برید سفر کربلا

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم بستگی به خلق و خوی خودت داره

من خودم هزینه عروسی و جهیزیه رو گذاشتم خونه گرفتم ، یه لباس پوشیدم و عکس انداختم و رفتم کربلا... الآن ۶سال و نیم میگذره هنوز راضیم از کاری که کردم

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
چکار داری ب حرف مردم!! بعدم مگه عروسی فقط لباسو عکسع😐

اصلش همونه که ادم به بچش عکساشو نشون بده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706