2733
2734

سلام خوش اومدین.من امسال کنکوریم و رشتم انسانیه هدفمم فقط و فقط فرهنگیانه. اما نمیدونم با چه رتبه ای میتونم قبول شم؟و اینکه ایا مصاحبه عقیدتی_سیاسی سخته؟ لطفا راهنماییم کنید ۹ ماه ب کنکور مونده و من واقعا استرس بالایی دارم هر اطلاعی در این زمینه دارین بی زحمت به اشتراک بذارید خیییییلی ممنون از اینکه وقت گذاشتین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایطشو خودشون زدن معدل بالای15،رتبتم باید دیگ زیر5000باشه کلا رتبه بالایی میخواد

مصاحبشم به هرحال اینا میخوان مو رو از ماست بکشن دیگ شاید کمی سخت باشه 

به قد و اینک نقصیم نداشته باشی توجه میکنن 

بعدم هرسال ی چیز عجیب تو کنکور هس،که کلا معادلاتتو میریزه بهم من کسیو دیدم با رتبه30000 تربیت معلم مجاز شده بود ولی من با12000 نه

اینجانب یک روانشناس    هستم... اگه خدا بخواد  
2731

هرسال رتبه ای که میگیرن متفاوته

مثلا میگفتن امسال تا ۶۰۰۰میگیره ولی من ۱۰۰۰۰منطقه یکم دیدم گرفتن.

مصاحبه هم میگن بیشتر احکام باید بلد باشی.

یه جورایی اطلاعات عمومیتو تقویت کن مخصوصا تو زمینه مذهب.

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

تو دفترچه کنکور زده زیر ۶۵۰۰ ولی معمولا نزدیک ۳۰۰۰ ۲۰۰۰ میخان

یه چیزی هم هست بستگی داره اون شهر نیرو بخان یا نه 

مثلا امسال از مشهد اصلا برای زبان معلم نمیخاستن بجاش برا شهرستانا نیاز بود

She is everything I ever wanted.... 
2740

ب نظرم فعلا تمرکزتو بزار روی رتبه خوب. چون فرهنگیان مشخص نمیکنه چند نفر میگیره. از الان دنبال مصاحبه‌ای اینا تباش ب نظرم اینا فرمالیتس فقط یه چیز کلیه ک ببینن تو تا چ حد میتونی خوب حرف بزنی همش ب رتبت بستگی داره. فعلا هدفتو بزار روی رتبه خوب