2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

جدی نگیر  من به دستان های زندگی اینجا فقط به چشم داستان نگاه میکنم درگیر نمیشم 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
استارتر خیلی درحقش ظلم کرد بهش گفت بیا تو ارایشگاه ببین منو..چرا باهاش اینکارو کرد😢😢😢😢😢😢

واقعا خودش ماشالله شوهر خوب کرده بچه تو راهی داره الان انگار نه انگار ولی آینده اون هامون نابود کرد

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
واقعا خودش ماشالله شوهر خوب کرده بچه تو راهی داره الان انگار نه انگار ولی آینده اون هامون نابود کرد

اره دلم واسه هامون سوخت

نمیخام قضاوت کنم اخه  ولی وقتی قصدش طلاق نبود چرا تو لباس عروس گذاشت ببینش خدا😢😢😢

ولی خب خداروهزارمرتبه شکر ک ازدواج نکرد هامون چون زندگی ی دختره دیگه هم نابود میشد

منم دقیقا با یکی مثل هامون دارم زندگی میکنم خیلی سخته حس خواسته نشدن..یا اینکه وقتی اهنگ حدایی میزاره دوباره گذشته برام مرور میشه

تیکر  قبولیم تو دانشگاه خرم اباد یا اصفهانه😍😍😍
اره دلم واسه هامون سوخت نمیخام قضاوت کنم اخه  ولی وقتی قصدش طلاق نبود چرا تو لباس عروس گذاشت ب ...

شوهرت کسیو قبلا میخواسته؟

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706