2733
2734
عنوان

بیبی چک هایی با جواب مختلف

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 22 پست
واسه ی اطمینان گفتم مارک های مختلف بزارم ک مطمئن شم.ولی الان بیشتر گیج شدم و بلا تکلیف

دوتا دیگه بگیر امتحان کن تا خیالت راحت بشه 

داروخونه ب من گفت صبح ناشتا درست تر نشون میده

ینی اولین دشوییت وقتی ک بیدار میشی😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از یک مارک امتحان کنید .  احتمال مثبت کاذب بیشتره تا منفی . ولی وقتی منفیه معمولا درسته . ...

من ۳روز بعد موعود پری از دادم.صفر بود.دوباره دوروز بعدش از دادم دیدم شد۱.۲واس همون بیبی گذاشتم

2731
من پری هام نامنظمه الان ک ۱۲روز گذشته نشون میده؟؟

آره فکر کنم معلوم میشه چون دوازده روز خیلیه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
من ۳روز بعد موعود پری از دادم.صفر بود.دوباره دوروز بعدش از دادم دیدم شد۱.۲واس همون بیبی گذاشتم

الان باید معلوم بشه اگه منفی بود پیش دکتر برین حتما

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
یعنی ممکن نیست ک دیر تر نشون بده؟؟

بخاطر همین میگم با دکترتون مشورت کنین بهتون میگه.چون قاعدگی های منظم نهایتا تا یکهفته بعدش دیگه مثبته اما چون شما میگین نامنظمم نمیدونم

2738