2737
2739
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1135651 بازدید | 31626 پست

خیلی خوبه, حیف من خونه خودمون نمیتونم اجرا کنم, ایشالا خونه خودم, اونا خیلی وسایلی که تو ایران جزو وسایل ضروری جهیزیه میدونن رو هیچ وقت نمیخرن

هر کجا تنفر است, بذر عشق بکار...
تو گوشیت چه خبره؟  کانالای تلگرام؟ پیج ها اینستا؟ چند تا کانال داری که ماه به ماهم نمیری سرا ...

من دقیقا همه چیزم و غربال میکنم

یه دونه چیز اضافی ندارم 

حتی وسیله های اضافی خونه مثل مبل و تیروتخته ها رو رد کردم رفت البته اضافی ها رو خیلی حس خوبی دارم.

lets go

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سبکیه تو اروپا خیلی طرفدار داره, میگن انرژی منفی هم تو خونه کاهش پیدا میکنه

اکثر افرادی که زندگی میکنن و خوش میگذرونن 

پولشونو خرج تفریح میکنن

و شاد هستن

تو سبک زندگیشون مینیمال هستن

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
تو گوشیت چه خبره؟  کانالای تلگرام؟ پیج ها اینستا؟ چند تا کانال داری که ماه به ماهم نمیری سرا ...

نه تل دارم نه اینستا 

البته تل دلشتم نی نی اومد حوصله م نمکیکشید دیر بذدیر سر میزدم نمیرسیدم بخونم پاکیدمش 

ولی عکس الکی زیاد دارم هرچی پاک میکنم بازم دارم😖😖😖😖

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
2731
اکثر افرادی که زندگی میکنن و خوش میگذرونن  پولشونو خرج تفریح میکنن و شاد هستن تو سبک زندگیشو ...

دقیقا, بعد چیدمان خونه هاشون هم خیلی قشنگ و زیباس, یه قانونی هست میگه اگر چیزی رو میخوای بدست بیاری اول باید براش فضای خالی اماده کنی

من کانال اضافه زیاد دارم. خوب شد گفتی. امروز برم پاکسازی    

تو کشوهای کمد

تو کمد دیواریها

توی کابینتها

داخل تموم جاهایی که به نحوی جلو چشم نیستن کلی وسیله اصافی هست که میتونیم ببخشیم به خیریه ها یا تو دیوار بفروشیم یا اگه بدرد نمیخورن بندازیم دور

مهمون سرزده داشتی که رسیده به خونه منفجر شده ات؟ وقتی اضافات نباشه خونه ات همیشه مرتبههههه کمداتو ...

من اینجوریم هیچ وقت استزس مهمون سرزده ندارم همیشه همه جا مرتب و اتو کشیدست.هیچ خرت و پرت اضافه ای جمع نمیکنم

2738
خیلی خوبه, حیف من خونه خودمون نمیتونم اجرا کنم, ایشالا خونه خودم, اونا خیلی وسایلی که تو ایران جزو و ...

وای اسم جهیزیه میاد تنم میلرزه انقدر افکار ادمهای اینجا پوسیدس دربا ه جهیزیه من یه ذره جا داشتم همش مادرشوهرم میگفت پر باشه اشکال نداره رو هم روهم بذار چیزاتو که مثلا سربلند بشن به خدا مبلام و دیگه تو اتاق خوابم بردم گذاشتم از بیجایی خب چرا انقدر ادم باید خودشو اذیت کنه .ریختم همه رو بعد چند سال بیرون

lets go
من اینجوریم هیچ وقت استزس مهمون سرزده ندارم همیشه همه جا مرتب و اتو کشیدست.هیچ خرت و پرت اضافه ای جم ...

چندتا از کابرای نی نی سایت مثل شما هستن؟

بچه دارین؟

وای اسم جهیزیه میاد تنم میلرزه انقدر افکار ادمهای اینجا پوسیدس دربا ه جهیزیه من یه ذره جا داشتم همش ...

اره عزیزم منم ادمای دور و برم همش درگیر حرف مردم ان, یا نظر مردم واسشون مهمه, منم خیلی برام سخته بخوام اونطوری زندگی کنم

اره عزیزم منم ادمای دور و برم همش درگیر حرف مردم ان, یا نظر مردم واسشون مهمه, منم خیلی برام سخته بخو ...

الان یه طوری شدم احساس کنم وجود هر کی واسم سم شده قطع رابطه میکنم باهاش چون واقعا ظرفیتش و ندارم.

lets go
2706