2752
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1221376 بازدید | 33346 پست

ورودی:یه رژلب[این رنگ نداشتم وبرای مراسم پیش رو نیاز داشتم]

اخر هفته جشن یکی از اقوام خیای نزززدیک.

کیف وکفش ولباس ومانتو وشلوار از سالهای پیش داشتم

برای این مراسم فقط یه شال خریدم واین رژلب

شالم از قبل عید به نیت این جشن خریده بودم وچندبارم استفاده کردم.

نمی دونم چرا الکی الکی رژلب هام زیاد شد در حال حاضر ۵ تا دارم.

دوتا هم هدیه که یکی اش فکر کنم گم‌شد‌

شادی صدام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیشه سس و مربا نداری؟ اینجوری هزینه بانکه ات خیلی زیاد میشه ولی یه بازبینی بکن اینجور که میگی خیلی ...

چرادارم ولی حس خوبی نمیگیرم که بریزمشون توی شیشه نمیدونم چرا🙂اره توی بانکه هام همه چیزاییه که استقاده میکنم

به نظرم محتویات یکی از بانکه ها رو مصرف کن تموم بشه یا یکی که خیلی وقته ازش استفاده نکردی ببخش به کس ...

اتفافاهمین کاروکردم توی یکی به لیموداشتم شروع مردم مصرفش کنم البته مقدارش زیاده وتاتموم بشه یکی دوماهی طول میکشه

شادی جان ممنون که از استوری هاش عکس میذاری خیلی خوبه♥

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

خروجی این چند روز 

چندتا عکس و کارت دعوت عروسی از 20 سال پیش مونده بود!

فقط چندتا نوار فیلم از عکس های 20 سال پیش مونده ، نمیدونم اونارو هم بذارم خروجی یا نه؟ عکساشو داریم تا الانم چیزیشون نشده اما میترسم بعدا مامان و بابام سراغشو بگیرن🙁

یه تعداد جا نماز و مهر و تسبیح که میخواستم ببرم مسجد بابام اجازه نداد🫤

کمربند خودم/جایگزین دارم اونم از بین بره دیگه جایگزین نمیشه

برس

ست بابلیس که خراب شده بود

چند تا شیشه عطر/کلی عطر از نوجونیم مونده بود یادم رفته بود مونده بود تو کیفم اونارو هم استفاده کنم میرن خروجی

یدونه سنجاق تق تقی

کلاه کاپشنم و دوتا لباس زیر

یدونه کیف ارایشی و یه کیف که توشون وسایل نگهداری میکردم /وسایل داخلشون یا رفت خروجی یا جا به جا شد

یه سری لوازم تحریر 

و....  بقیه اش هم یادم نمیاد😅

همه اینا اندازه یه کیسه برنج شده یه روز که مامانم خونه نبود میبرم بیرون سر به نیستشون میکنم 😂😂😍

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

من توفرش مینیمال گیر کردم  برا اتاق خواب واشپز خونه نمیدونم جفتشونو یک طرح بگیرم 

وخانمها من خونم هیچ دکوری هیچ وسیله اضافی ندارم  ولی ورودی پذیرایی خیلی خالیه وبنظرم چیزی نیازه بذارم روی جاکفشی  دکوری مینیمال بگیرم  یا چی؟ 

وای لوازم آرایش لیلی دیلی رو دیدم احساس کردم خودم خیلی ماکسیمالم😕

الان پنج تا رژ دارم که سه تاش استفاده میشه دوتاش بهم نمیاد باید بره خروجی

دوتا رژگونه دارم که اونم یکیش باید خروجی بشه

سه تا مداد لب دارم که باید دوتاش بره خروجی باز

کرمپودرمم باید بره خروجی چون رنگش بهم نمیاد و جایگزین هم نمیشه

یه مداد چشم هم دارم که بهم نمیاد باید بره خروجی

غیر از اینا دیگه بقیه چیزام مینیماله یدونه پرایمر دارم یدونه ضدآفتاب که رو به اتمامه و باید جایگزین بشه، یه سایه ابرو، یه لیفت ابرو، یه خط چشم مایع، یه پد تخم مرغی، چهار تا براش که همشون کاربردین برام

پنج تا هم لاک دارم که به نظرم زیاد نیستن هر سری یکیشو میزنم

نهال صدام کنید🌱✨️
وای لوازم آرایش لیلی دیلی رو دیدم احساس کردم خودم خیلی ماکسیمالم😕 الان پنج تا رژ دارم که سه تاش اس ...

حالا خواهرم اون روز گفت شادی من وسابل ارایش تو دیدم یه کیف کوچیک تو بیا خونه ما اماده شیم من بیام خونه تو باید یه عالمه وسیله با خودم بیارم ذوق مرگ شدم یعنی.

چون دیشب خجالت می کشیدم تعداد رژلب هام اینجا بگم.

یه سایه دارم اندازه کارت بانکی فقط دوتا رنگ داره فقط می زنم که بگم اوهوم اوهوم منم سایه می زنم😂

شادی صدام کنید
2706