2737
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1139830 بازدید | 31699 پست

من طبقه پایین فریزرمون خالی شد از برق کشیدمش دیگه چون مواد غذایی تازه میگیرم نیازی نیس روشنش کنم همون یه دونه طبقه بالامون کافیه دیگه اون فریزر رو چون هفت تا کشو داره تبدیلش کردم به کابینت😀ظروف دربسته زیاد دارم گذاشتمش داخل اون تا انشالله سال بعد دخترم اگه از دانشگاه شهر دیگه قبول بشه به اون ظرفا نیاز خواهم داشت و کلی ظروف کوچیک که ازدم دست برداشتم گذاشتم داخلش .چون خواهرم پسرش دانشگاه یه شهر دیگس.تجربه شده برام این ظروف رو نگه دارم لازمم میشه

من طبقه پایین فریزرمون خالی شد از برق کشیدمش دیگه چون مواد غذایی تازه میگیرم نیازی نیس روشنش کنم همو ...

خوب کاری کردی واقعا اگه می دونیم چیزی نیازه نباید بذاریم خروجی

شادی صدام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و شب بخیر به دوستان عزیز؛ 

برای محل کارم دوجفت کفش چرمی داشتم که یکیش رو نزدیک 4ساله دارم چند باری پام پیچ خورد، روزای آخر سالم پام بدجوری باهاش پیچ خورد و یک ماهی هست که تو آتله،بذارمش کنار بهتره با اینکه ظاهرش نو هست. 

یه کتونی ونس دارم از تابستون گذشته تمیزش کردم که بدم به خواهرم همش یادم میرفت،گذاشتم دم دست. 

دوتا تیشرت که سوراخ و کهنه شدن و قابل استفاده نبودن بعد از اینکه خونه رو باهاشون تمیز کردم رفتن خروجی. ورودی ندارم و همچنان هر خروجی با لباس های ذخیره شده م جایگزین میشه. 

در طی این یکسال تقریبا کمدم داره سروسامون میگیره و حساب لباسام اومده دستم. 

2728
2738
سلام و شب بخیر به دوستان عزیز؛  برای محل کارم دوجفت کفش چرمی داشتم که یکیش رو نزدیک 4ساله دارم ...

بلا به دور باشه ان شاءالله ♥

خروجی این چند روزه 

یدونه ماشین حساب خط کشی خراب 

یدونه خط کش

یدونه چادر گذاشتم داخل کیسه پارچه ای گذاشتم تو مسجد هر وقت رفتم اونجا استفاده میکنم

کیف فلش و اینا

محتویات کارتن موبایل

یدونه قوطی که توش کابل و اون کیف فلش و میذاشتم

وسایل مربوط به دیجیتال و گذاشتم داخل میز تلویزیون (ایده از لیلی دیلی) 🙊اینجوری همه اش یکجاست 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

سلام دوستای گلم خروجی هام:

✅️چند روز پیش یه سِت رومیزی هدیه گرفتم که خیلی پر نقش بود و تو سلیقم نبود دیروز دادم به یه دوستی که حسابی هم خوشش اومد😍

✅️یه ظرف پلاستیکی دَر دار دادم به یکی که لازمش بود

✅️یه لباس بافت هم هدیه گرفته بودم که نپوشیدمش اونم گذاشتم کنار لباسایی که نمیپوشیدم بدم به یه دوستی 

✅️یه عروسک دخترمم که مشابهش رو داشت هدیه دادم به بچه ی مهمونمون البته قبلش از دخترم اجازه گرفتم🤭😅

✅️یه شلوار خونگی همسرم که هم آب رفته بود هم حسابی پُرز داده بود

ورودی هم یه چاقو اره ای که نیاز بود

ثروت بی نقص، حقیقت انتخابی من است.

سلام دوستان گلم 

دیروز کمد تکونی کردم اون لباس زمستونی هایی که لازم بود رو از پشت درها و ... جمع کردم گذاشتم کمد برای سال بعد البته اول شستم 

اونایی که دیگه لازم نداشتم و نو بودن دادم به کسی

و اونایی که خراب بودن گذاشتم کنار سطل زباله البته کهنه هم نبودن 

یخچال هم ادویه هایی که لازم نداشتم ریختم سطل زباله 

دخترم هم که علاقههههههههههه زیادی  به جمع کردن وسایل زیاد داره یه پیراهنش که نو بود کادو کرد عیدی  داد به دختر خالش البته هنوز کارت خرید لباس جدا نشده بود

و اون اسباب بازی  ها و انگشترهای طرح دار پلاستیکی که بچه گونه بودن داد به دختر همسایه طبقه پایین

دخترم عاشقتم
2706