2733
2739

خوب آدم بعد از اینکه دیگه با اون طرف نیست شاید از خیلی از کار هایی که کرده و نکرده پشیمون بشه اما من یه اشتباهی انجام دادم که الان واقعا برای خودم متاسفم 

کبوتر با کبوتر ، گاو با ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیکاکدی?

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2738
از اینکه چرا اون اصرار کرد من برم خونش و رفتم ، البته کاری نکردیم حتی بوس یا این چیزا اما بالاخره دس ...

کارت اونقدرها هم اشتباه نبوده عزیزم 

اگر واقعا رابطه ای نداشتید که باید بهت احسنت گفت😚

دوقلوهایزیبایمادر (دخمل های خوجلم) ... منتظرتونم 💓

اشتباه ممكنه زندگي ادمو نابود كنه اگه بهت دست ميزد چي ازدواجت اجباري ميشد اونوقت

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه

اگه رابطه نداشتید که اشکالی نداره 

رفتی نشستید صحبت کردید دیگه

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!
2706