2733
2739
عنوان

نگران همسرم هستم 😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 60 پست

یکی از فانیلای ماهم اینطوری شد فکر کرد سرما خورده بعد دید طول کشید رفته یود پیگیری کرده متوجه شده حنجره اش پاره شده دکتر ۱۰ میلیون گرفت عملش کرد الانم‌سالمه سالمه

بعضیام انقدر تو زندگی ادم دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید که تو دخالتاتون زندگی میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله رفت دکتر شربت سرماخوردگی بهش دادن ولی سرماخوردگی نیس درد نداره فقط صداش عوض شده و سرفه میک ...

این فامیل ما یکی از علائمش میگفت اگه مثلا ۲۰ دقیقه پشت هم حر ف میزدم بعدش اشلا صدام در نمیومد

بعضیام انقدر تو زندگی ادم دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید که تو دخالتاتون زندگی میکنم.
2728

آره بابا چیه با نت گردی با روانت بازی میکنی .....مگه نمیدونی که هزار مدل ویروس هست که هر دفعه یه مدل سرماخوردگی میگیریم .....شایدم خروسک شده .....منم یه بار بدون تب و سرماخوردگی خیلی بد صدام گرفت همه فکر میکردن کلی گریه کردم خخخخخه .

ما تو اینجور وقتها دو تا کار سنتی داریم که عجیب موثره یکی بالا دادن کام یکی هم بندی که هردوش کار پیرزن های وارد به اینکاره ....ولی واقعا جالبه و نتیجه میده من خودم تا دچار نشدم فکر میکردم چرته 

2740

عزیزم همسر منم دقیقا پارسال این مشکلو داشت. دو ماه اینجوری بود نمی‌رفتیم دکتر. تا خوب نشد رفتیم. تو معاینه اولیه یه غده روی تار صوتیش بود که دکتر می‌گفت ظاهرا خوش خیمه. اما باید زود عمل شه. عملش لاپاروسکپی بود. با بیهوشی. موفقیت امیزم بود. 

بعد دو ماه جواب پاتولوژیش اومد خوش خیم بود. بعدشم به دارویی نیاز نداشت. 

رو تار صوتی پیش میاد دربیاد. بهش می‌گن نودُل. نگران کننده نیست فقط پیگیری کن حتما

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
عزیزم همسر منم دقیقا پارسال این مشکلو داشت. دو ماه اینجوری بود نمی‌رفتیم دکتر. تا خوب نشد رفتیم. تو ...

خداروشکر همسرت خوب شده.ممنون حتما میبرم دکتر این مردا بازورم دکتر نمیرن

2706